Media partner
REJESTRACJA

Organiser

Osborne Clarke

Location

Online

This event is online.

Category

Date

09 February 2023
Expired!

Time

10:00 - 12:00

Cost

Free

Media partner Dyrektywa Omnibus – Prezes UOKiK sprawdza, jak firmy dostosowały się do nowych przepisów

Branża FMCG stoi obecnie przed dużymi wyzwaniami regulacyjnymi m.in. związanymi z #omnibus, #SUP, #greenwashingiem, #PPWR i in., które praktycznie adresowaliśmy w naszym niedawno opublikowanym Przewodniku dla biznesu. Dokument ten, który wciąż można pobrać
z naszej strony internetowej, nadal cieszy się szerokim zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i za granicą.

Po tak dobrym przyjęciu Przewodnika, zachęceni przez naszych Klientów i Czytelników, postanowiliśmy opowiedzieć o każdym z wyzwań jeszcze raz – w ramach krótkich, 30 minutowych i dostępnych dla każdego webinarów Osborne Clarke.

Już teraz zapraszamy na serię mini-webinarów, podczas których nasi eksperci podsumują Państwu jak przygotować się do nadchodzących wyzwań opisanych w Przewodniku – dodając kilka uwag na temat tego co się zmieniło od jego publikacji.

A zmian nie brakuje – warto wskazać chociażby na ostatnie doniesienia dotyczące działań UOKiK w obszarze greenwashingu.

W pierwszej kolejności zapraszamy na mini-webinar poświęcony wyzwaniom związanym z dostosowaniem do przepisów implementujących dyrektywę Omnibus. Ostatni miesiąc pokazał, że przepisy  te nie są jednoznaczne i w praktyce przedsiębiorcy mają wątpliwości jak je implementować w swojej działalności.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram spotkań.

Zapraszamy do rejestracji i wysłuchania naszych mini-webinarów przy filiżance porannej kawy!