Media partner
Rejestracja

Organiser

PROFES

Location

Online

This event is online.

Category

Date

17 November 2022
Expired!

Time

09:00 - 10:00

Cost

Free

Media partner Bezpłatny webinar PROFES dla HR „Błędy w rekrutacji i jak ich uniknąć?”

Firma doradczo-szkoleniowa PROFES we współpracy z Centrum Szkoleń Verte kontynuuje swój cykl bezpłatnych webinarów „HRowe poranki” dla przedstawicieli działów HR. Trzecie spotkanie, zaplanowane na 17 listopada, dotyczyć będzie powszechnych błędów w procesach rekrutacyjnych.

Realizujesz procesy rekrutacji, ale masz poczucie, że robisz to w sposób intuicyjny? Chcesz usystematyzować wiedzę, by nie polegać wyłącznie na własnych przypuszczeniach i doświadczeniach? A może nie zajmujesz się na co dzień rekrutacją i szukasz sprawdzonych wskazówek, jak się do tego przygotować? W ramach bezpłatnego webinaru przyjrzymy się najczęstszym błędom i odpowiemy na kilka trudnych pytań:

  • Ogłoszenie o pracę – treść czy forma? Jakie są najistotniejsze elementy ogłoszenia o pracę?
  • Selekcja CV i rozmowa telefoniczna – o co zapytać, aby zaoszczędzić czas swój oraz kandydatów?
  • Menedżer w rekrutacji – zbędny czy konieczny członek komisji?
  • Rozmowa z kandydatem – o co pytać, a jakich tematów lepiej nie poruszać?
  • Wyniki rekrutacji – wybór najlepszego, a co z resztą? Dobre praktyki i błędy w zarządzaniu bazą potencjalnych kandydatów

Webinar poprowadzi Magdalena Pióro – Konsultantka Zarządzająca i Trenerka PROFES

Specjalizuje się w rozwoju obszaru HR, wsparciu procesów onboardingu i rekrutacyjnych, rozwoju sprzedaży i obsługi Klienta, zarządzaniu doświadczeniem Klienta (CX) oraz rozwoju obsługi Klienta w branży finansowej (obsługa w placówkach, drogą telefoniczną, wsparcie Call Centre).

Zarządzała projektami rozwojowymi i realizowała działania rozwojowe m.in. dla ŠKODA – Volkswagen Group Polska, Das WeltAuto – Volkswagen Group Polska, EFL, PKO BP, Bank Zachodni WBK, Getin Leasing, Banki Spółdzielcze, KRD SA, Enea, Eurobank