Event page

Jak wykorzystać inteligentną analitykę bezpieczeństwa do wykrywania i powstrzymywania zagrożeń

Bezpieczeństwo nasze oraz naszych bliskich w dzisiejszych czasach jest priorytetem dla każdego. W kontekście biznesowym wszystkie firmy muszą zapewnić działanie procesów biznesowych w taki sposób, aby stworzyć bezpieczne i wydajne miejsca pracy dla pracowników. Największym wyzwaniem jest to, jak zrobić to skutecznie?

Jak wykorzystać inteligentną analitykę bezpieczeństwa do wykrywania i powstrzymywania zagrożeń za pomocą narzędzi Microsoft, opowie Roman Kvalip oraz Miroslav Toman z SoftwareONE. Zarejestruj się na bezpłatny webinar aby dowiedzieć się więcej o optymalizacji operacji bezpieczeństwa dzięki chmurowemu SIEM zasilanemu przez AI i automatyzację.

Agenda:

  • Prezentacja doświadczeń związanych z Microsoft Sentinel
  • Identyfikacja aktywnych zagrożeń w zakresie tożsamości, poczty elektronicznej i danych, zarówno w środowiskach lokalnych jak i w chmurze
  • Demonstracja zautomatyzowanej reakcji na zagrożenia
  • Zebranie informacji potrzebnych do zbudowania uzasadnienia biznesowego dla wdrożenia produkcyjnego systemu Microsoft Sentinel

Webinar w języku angielskim

Prowadzący Roman Kvapil, Service Delivery Lead, SoftwareONE Czech Republic oraz Miroslav Toman, Service Consultant, SoftwareONE Czech Republic.

Po rejestracji dodaj wydarzenie do swojego kalendarza i poczekaj na e-mail z linkiem w dniu webinaru - 29 września 2022 r.

Media Partners
2022-09-29, 10:00 am

Venue Online
Organiser SoftwareONE

Register

Ticket price

This event is free of charge