Event page

Golf Business Networking in Chiswick

Już 26 Maja 2022 w Londynie odbędzie się organizowany przez PBLINK golf-networking. Spotykamy się o godzinie 18:00 w the Dukes Meadows Golf Club.

Golf ma swoje korzenie w Szkocji, to tu narodziła się ta wyjątkowa gra. W krajach skandynawskich to jeden z najbardziej popularnych sposobów na spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Ale dlaczego tak bardzo upodobali go sobie przedsiębiorcy?

Golf – gra, w której liczy się strategia

Golf to gra, w której najważniejsza jest strategia, nie siła. Tu, tak jak w biznesie, liczy się dobry plan, a przy jego realizacji ważną rolę pełni: analityczne myślenie, precyzja, koncentracja, konsekwencja i cierpliwość. Nie można też bać się ryzyka, bo w niektórych sytuacjach, to może być szansą na wygraną. Czasem, tak jak i podczas prowadzenia działalności, zdarzają się błędne decyzje, z których trzeba wyciągnąć wnioski i unikać ich w kolejnych ruchach.

Golf – lek na stres

Golf to sport na świeżym powietrzu. Dla osób, takich jak przedsiębiorcy, którzy większość dnia spędzają w klimatyzowanych biurach, przy komputerach, to świetny sposób na zadbanie o sylwetkę i pozbycie się stresu. Gra przy dobrej, słonecznej, pogodzie, to sposób na wytworzenie w organizmie witaminy D, która skutecznie zmniejsza produkcje kortyzolu – hormonu stresu. W brew pozorom, golf to sport, który zapewnia dużo ruchu. Absorbuje wszystkie mięśnie, wymaga synchronizacji różnych części ciała jednocześnie.

Networking przy golfie

Skoro golf na ma tyle zalet i pomaga wypracować przedsiębiorcom tak ważne dla nich umiejętności, dlaczego by nie spotkać się właśnie na polu golfowym?

Już 26. Maja 2022 w Londynie odbędzie się organizowany przez PBLINK golf-networking. Spotykamy się o godzinie 18:00 w the Dukes Meadows Golf Club.

To niebywała okazja, by pod okiem trenera, zgłębić tajniki tej niezwykłej gry. To także szansa na poznanie innych przedsiębiorców działających z Wielkiej Brytanii. Kto wie, może na polu poznasz przyszłego wspólnika? Po kursie rozegramy zawody, podczas których każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności.

Media Partners
2022-05-26, 06:00 pm (this event is in the past)

Venue Dukes Meadows Golf Club
Organiser PBLINK (Polish Business Link)