Event page

Eksportujesz do Wielkiej Brytanii? Uzyskaj zatwierdzenie oznakowania UKCA już teraz!

Po Brexicie UKCA zostaje nowym oznakowaniem dla produktów znajdujących się na rynku w Wielkiej Brytanii. Zastępuje ono oznakowanie CE, którego ważność kończy się 31 grudnia 2022 r. Od 1 stycznia 2023 r. oznakowanie CE nie będzie już akceptowane i wymagane będzie UKCA.

Możemy pomóc i wesprzeć Cię w terminowym uzyskaniu zatwierdzenia oznakowania UKCA. Mamy duże doświadczenie w zakresie wymagań dotyczących dostępu do rynku europejskiego i brytyjskiego. Jesteśmy również jednostką zatwierdzoną w Wielkiej Brytanii do oznakowania UKCA dla wyrobów budowlanych, środków ochrony indywidualnej, urządzeń gazowych, dźwigów, kotłów, urządzeń ciśnieniowych i sprzętu morskiego.

Zapoznaj się z oznakowaniem UKCA i dowiedz się, dlaczego musisz działać już teraz, aby uzyskać zatwierdzenie na czas. Nasz ekspert ds. UKCA, Paul van Meggelen, odpowie na wszystkie pytania związane z UKCA i pomoże Ci przejść przez ścieżkę prowadzącą do uzyskania UKCA. Omówimy, czego oczekuje się od Ciebie jako producenta, w jaki sposób możesz spełnić wymagania oraz kolejne kroki w kierunku utrzymania dostępu do rynku.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Media Partners
2022-07-07, 10:00 am

Venue Online
Organiser BSI

Register

Ticket price

This event is free of charge