Event page

Chcesz zaoszczędzić nawet 20% na podróżach służbowych?

BPCC zaprasza na spotkanie Grupy Roboczej ds. Podatków i Reformy Finansowej:Chcesz zaoszczędzić nawet 20% na podróżach służbowych?


Czy wiesz, że:

  • konsekwentne korzystanie z internetowych narzędzi i aplikacji mobilnych do zarządza¬nia podróżami służbowymi może zmniejszyć wydatki firmowe na ten cel nawet o 20 procent?
  • podróże biznesowe poprawiają produktywność przedsiębiorstw a szacowany zwrot z tej inwestycji wynosi 10:1?
  • 1/3 wzrostu światowego handlu w ciągu ostatniej dekady wynikała z międzynarodowych podróży służbowych?
  • obniżenie liczby podróży biznesowych o 25% w ciągu 2 lat przyniosłoby spadek światowego PKB o 5% i wiązałoby się z redukcją 30 mln miejsc pracy?

Podczas spotkania poświęconego efektywnemu zarządzaniu podróżami służbowymi eksperci FCm Travel Express i Amadeus podzielą się najnowszymi trendami oraz swoimi doświadczeniami w zakresie efektywnego zarządzania podróżami służbowymi w przedsiębiorstwach. W trakcie spotkania przedstawione zostaną różne strategie zarządzania podróżami służbowymi oraz narzędzia IT i aplikacje mobilne, które pozwalają na co dzień optymalizować obszar podróży służbowych ponad 7000 korporacji i agend rządowych na całym świecie.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane optymalizacją budżetu, zwiększeniem kontroli i uzyskaniem przejrzystości procesu zarządzania podróżami służbowymi i zamawiania usług związanych z delegacjami.

Spotkanie odbędzie się w jęz. polskim i jest bezpłatne dla Członków BPCC.

Rejestracja:
Rejestracja jest możliwa poprzez wysłanie wiadomości zawierającej następujące informacje: imię, nazwisko, stanowisko, email, dane do faktury na adres: marta.chmielewska@bpcc.org.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

Policy Groups
2014-12-08, 10:00 am (this event is in the past)

Venue British Polish Business Centre, ul. Marszałkowska 89, Warszawa
Organiser British Polish Chamber of Commerce