Strona wydarzenia

Zmiany w Kodeksie Pracy

Zmiany w przepisach dotyczącyce umów o pracę, urlopów i zasiłków rodzicielskich.

 

Brytyjsko Polska Izba Handlowa,
Baker Tilly, Contract Administration
oraz TGC Corporate Lawyers

zapraszają na szkolenie

Zmiany w Kodeksie Pracy

 

Program szkolenia:

Część I   „Zmiany w przepisach dotyczących umów o pracę”

Omówienie zagadnień związanych ze zmianami w zakresie zawierania i rozwiązywania umów o pracę oraz interpretacja przepisów przejściowych.

Część II  „Urlopy i zasiłki rodzicielskie po zmianach”

Omówienie nowelizacji kodeksu pracy w zakresie zmian przepisów związanych z system urlopów dotyczących opieki nad dziećmi oraz interpretacja przepisów przejściowych.

Szkolenie poprowadzi Michał Kibil, Adwokat,  Dyrektor Departamentu Prawa Pracy w Kancelarii TGC Corporate Lawyers.

Michał Kibil doradza klientom polskim i zagranicznym w sprawach związanych z szeroko pojętą tematyką zatrudnienia. Współpracę z Kancelarią TGC Corporate Lawyers rozpoczął w 2016 roku. Doradztwo z zakresu tematyki prawa pracy prowadzi od ponad 8 lat.

W Kancelarii TGC Corporate Lawyers wspiera klientów przy przygotowywaniu umów o pracę, kontraktów menedżerskich oraz umów o świadczenie usług, przeprowadzaniu procesów zwolnień, w tym procesów zwolnień grupowych, przygotowywaniu regulaminów pracy, układów zbiorowych pracy, regulaminów wynagradzania oraz innych dokumentów regulujących prawa i obowiązki pracowników, przygotowywaniu due diligence z zakresu prawa pracy, przygotowywaniu umów outsourcingowych / leasingu pracowników oraz procesach optymalizowania kosztów zatrudnienia. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed Sądami Pracy oraz w kontrolach przed Inspekcją Pracy i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Baker Tilly istnieje na polskim rynku od 1992 roku i oferuje profesjonalne rozwiązania B2B. Grupa Baker Tilly obsługuje ok. 700 zagranicznych i krajowych Klientów z wielu sektorów biznesowych. Jako firma outsourcingowa i konsultingowa Baker Tilly oferuje swoim klientom usługi z zakresu: Rachunkowości, Podatków, Konsutlingu, Audytu oraz Usług IT.

Contract Administration należy do ścisłej czołówki firm świadczących wyspecjalizowane usługi Business Process Outsourcing (BPO) w obszarze administracji kadr i płac. Naszą pozycję budujemy od 1991 roku, kiedy jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy świadczenie usług outsourcingowych. Zaufało nam już ponad 500 firm, dla których przygotowujemy miesięcznie ponad 100 tys. pasków płac.

Kancelaria TGC Corporate Lawyers od 25 lat udziela klientom kompleksowej pomocy prawnej m.in. w zakresie prawa spółek, łączenia i przejęć przedsiębiorstw (M&A), postępowań sądowych i administracyjnych, obrotu nieruchomościami, prawa administracyjnego, bankowości i finansów, prawa pracy, własności intelektualnej, prawa podatkowego. Klientami kancelarii są zarówno podmioty polskie, jak i międzynarodowe.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim

Rejestracja:
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o  odesłanie na adres urszula.poturniak@bpcc.org.pl potwierdzenia udziału – imienia, nazwiska i nazwy firmy – do dnia 07.03.2016 (poniedziałek).

 

Events
2016-03-08, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Radisson Blu Hotel, Sala Wratislavia, Wrocław, ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 10
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Słowa kluczowe: prawo, BPCC