Strona wydarzenia

Wisła dla amatorów Wioślarstwa

Wioślarstwo – hart ducha, praca zespołowa czy po prostu fajny sport ? Cokolwiek myślisz o tej dyscyplinie, spróbuj jej z nami podczas wydarzenia wioślarskiego z Towarzystwem Wisła dla Wioślarzy.

Wyścigi osad wioślarskich z Oxford i Cambridge to jedne z najstarszych zawodów sportowych świata, rozgrywane od 1829 roku, a od 1938 roku transmitowane przez BBC stały się częścią wielkanocnej tradycji.

Towarzystwo Wisła Dla Wioślarzy, któremu partnerują Linklaters i KR Group, jest doskonałym przykładem, że Warszawa również złapała bakcyla. TWDW, które ma w swoich szeregach zarówno członków indywidualnych, jak i drużyny firmowe, organizuje również wydarzenia integracyjne dla wioślarzy-amatorów, regaty Warsaw Head i Business Rowing League. O historii, duchu zespołu i życiu klubu opowiedzą Wam instruktorzy TWDW, o treningach firmowych natomiast przedstawiciele osad firmowych Linklaters i KR Group. Po wprowadzeniu przejdziemy do meritum: trenerzy TWDW przeprowadzą krótkie szkolenie dla uczestników na ergometrach, po czym wszyscy wsiądziemy do łódek i ruszymy na Wisłę.

Część dyskusyjna potrwa ok. 40 minut, po której nastąpi 30 minut przerwy i ok. 75 minut wiosłowania po Wiśle w dwóch turach.

Preferowany jest ubiór sportowy (na miejscu dostępne są szatnie). Wydarzenie nie wymaga żadnego doświadczenia wioślarskiego. Potrzebne umiejętności zdobędziesz podczas szkolenia. Dostępne są łódki 4- i 8-osobowe (jedno miejsce zarezerwowane dla instruktora). Zachęcamy do zgłoszeń indywidualnych lub zespołów 3-osobowych z firmy.

Jeśli zawsze chciałeś spróbować wiosłowania, indywidualnie lub z myślą o integracji Twojego zespołu, to jest właśnie doskonała okazja!

Events
2019-08-30, 14:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Klub Wioślarski TWDW, Wał Miedzeszyński 399
Organizator: BPCC, TWDW, Linklaters, KR Group

Relacja z wydarzenia

Przedstawiciele firm członkowskich BPCC już po raz drugi spotkali się w Klubie Wioślarski Wisła dla Wioślarzy, aby spróbować swoich sił w czwórkach podwójnych.

Szczegóły relacji...