Strona wydarzenia

VI Congress of Polish Entrepreneurs

Czy wiesz, ile warta jest Twoja firma? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ją wycenić, jeśli zajdzie taka potrzeba?

Cena dla członków PBLINK: £30 + VAT – cały dzień z lunchem, £15 + VAT – tylko networking. Cena dla firm niezrzeszonych: £45 + VAT – cały dzień z lunchem, £30 + VAT – tylko networking.

Wiedza na ten temat jest bardzo ważna przy prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa. Może przydać się podczas wielu zdarzeń gospodarczych. Nie tylko w sytuacji, w której będziesz chciał sprzedać firmę, ale także, gdy będziesz chciał sprzedać udziały, pozyskać inwestora czy ubiegać się o kredyt.

Polacy w Wielkiej Brytanii bardzo często tworzą firmy wielopokoleniowe – działające na brytyjskim rynku od wielu lat, przechodzące z ojca na syna. Wielu właścicieli takich przedsiębiorstw nie zastanawia się jak wielką wartość ma ich działalność. A w dobie brexitu, szczególnie warto dokonać takiej analizy.

Dyskusja i warsztaty na ten temat, są więc niezwykle potrzebne. PBLINK wychodzi tym potrzebom na naprzeciw.
Podczas Kongresu Polskich przedsiębiorców, to właśnie proces wyceny firmy będzie tematem przewodnim. Dowiesz się m.in.:

  • jakie czynniki wziąć pod uwagę, by dokonać odpowiednich wyliczeń,

  • co zrobić, by zwiększyć realną wartość przedsiębiorstwa,

  • z pomocy jakich specjalistów najlepiej skorzystać.

Istnieją różne metody wyceny przedsiębiorstwa, zależnie od celu dla którego chcemy oszacować jego wartość. Głos podczas eventu zabiorą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dołącz do nas, poznaj innych przedsiębiorców i pozyskaj cenną wiedzę.

Spotykamy się w polskim klubie – White Eagle Club w Londynie. Miejsce udostępnia jeden z członków naszego stowarzyszenia.  Podczas eventu zapewniony będzie lunch.

Zarejestruj się już dziś i do zobaczenia w listopadzie!

PBLINK
Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych. Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową w Londynie: www.pblink.co.uk/london

Media Partners
2019-11-14, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: White Eagle Club / Klub Orla Bialego, 211 Balham High Rd, London, SW17 7BQ
Organizator: PBLink

Słowa kluczowe: PBLink