Strona wydarzenia

V Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie

Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Tematyka całodniowego eventu dotyka takich zagadnień jak dostępne w UK dofinansowania na rozwój działalności, środki finansowania start-upów, programy wspierające działania przedsiębiorców czy też uczestnictwo firm w kontraktach publicznych.

Uczestnicy Kongresu mają niepowtarzalną okazję, by zdobyć praktyczną wiedzę nt. samorozwoju z zakresu zarządzania biznesem, jak również skutecznego marketingu – tak ważnego w aspekcie dotarcia z ofertą do brytyjskiego (i nie tylko) konsumenta. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami dzielą się także przedsiębiorcy, których działania na Wyspach już zaowocowały sukcesem. Będąca integralną częścią Kongresu sesja networkingowa natomiast jest niepowtarzalną okazją do nawiązania między uczestnikami bezcennych kontaktów biznesowych.

Kongres 2018 w skrócie:

  • Data: 29 listopada 2018, 10:00 – 18:00

  • Miejsce: The Trampery Old Street, 239 Old St, Hoxton, London EC1V 9EY

  • Event składać się będzie z: 2 paneli dyskusyjnych (porozmawiamy m.in. o technologii jako sile napędowej dla rozwoju biznesu w UK - po Brexicie), 4-6 warsztatów z ekspertami oraz networkingu.

  • Kongres to świetna okazja to zdobycia rzetelnej wiedzy, którą z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać przy promocji i rozwoju swojego biznesu w Wielkiej Brytanii.

  • Nadrzędnym celem Kongresu jest integracja. Wezmą w nim udział przedstawiciele zarówno polskich, jak i brytyjskich firm – liczba gości szacowana jest na ok. 150 osób.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać tutaj: https://www.pblink.co.uk/congress2018/

Hashtag: #CongressPL

Media Partners
2018-11-29, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: The Trampery Old Street, 239 Old St, Hoxton, London EC1V 9EY
Organizator: PBLink