Strona wydarzenia

Umowy handlowe w czasach COVID-19. Na co zwracać uwagę i jak skutecznie zabezpieczać swoje interesy?

Biznes wobec pandemii - polskie biuro Eversheds Sutherland zaprasza na cykl webinariów.

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland Wierzbowski uruchamia cykl webinariów, podczas których będzie poruszać problemy, które w aktualnej sytuacji zagrożenia epidemicznego są dla przedsiębiorców największym wzywaniem.

Każde spotkanie będzie poświęcone innemu tematowi – od tych najpilniejszych, o które pytają klienci najczęściej, przez takie, które z perspektywy ekspertów kancelarii wydają się najbardziej istotne lub skomplikowane. Podczas webinariów poruszane będą również zagadnienia szczególnie ważne dla wybranych branż. Prawnicy Eversheds Sutherland Wierzbowski skupią się też na tym, jak wykorzystywać mechanizmy prawne przy wychodzeniu z sytuacji kryzysowej.

Aby wziąć udział w wybranym webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adekwatnym linkiem. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie. Link do webinarium zostanie przesłany zarejestrowanym dzień przed wydarzeniem. Można zapisać się na dowolną liczbę spotkań. Webinaria są bezpłatne.

Informacje o wszystkich organizowanych przez kancelarię webinariach można znaleźć na stronie eversheds-sutherland.pl. Eversheds Sutherland Wierzbowski zachęca również do zapoznania się z ostatnimi Publikacjami poświęconymi wzywaniom, jakim dla przedsiębiorców jest aktualna sytuacja.

Media Partners
2020-03-27, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: on-line
Organizator: Eversheds Sutherland

Słowa kluczowe: Eversheds Sutherland