Strona wydarzenia

Przejrzystość podatków – zmiany w polskim systemie fiskalnym

British Polish Chamber of Commerce we współpracy z PwC ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie grupy roboczej "Przejrzystość podatków – zmiany w polskim systemie fiskalnym".

Światowe zmiany ekonomiczne i społeczne wywierają coraz większy wpływ na to, jak międzynarodowe organizacje podchodzą do polityki podatkowej. Zmiany te dotykają wczystkich uczestników rynku, a stają się też coraz bardziej widoczne w Polsce. Rosnąca ilość nowych regulacji oraz ich stopień skomplikowania stanowią realne wyzwanie dla przedsiębiorstw. Chcielibyśmy zaprosić Państwa na seminarium, podczas którego eksperci PwC podzielą się z Państwem wiedzą na temat tego, jak skutecznie poruszać się w gąszczu zmian. W szczególności poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  1. JednolityPlik Kontrolny

  2. Nowe obowiązki w raportowaniu cen transferowych

  3. Nowe pomysły w zakresie VAT

  4. Krajowa Administracja Skarbowa i inne zmiany w fiskusie

  5. Inne sposoby zacieśniania systemu podatkowego

Policy Groups
2017-04-21, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: PwC, Al. Armii Ludowej 14, Warsaw
Organizator: BPCC, PwC

Relacje z wydarzeń w grupie

Podatkowa ewolucja JPK rozpoczęta

Elektroniczne kontrole podatkowe, to nowa rzeczywistość firm. O tym, jak przygotować się do zmian opowiedzieli eksperci podczas konferencji „Perspektywa rozwoju systemu podatkowego i jego wpływ na przedsiębiorstwa w Polsce”, poświęconej Jednolitemu Plikowi Kontrolnemu.

Szczegóły relacji...

Pracownicze Plany Kapitałowe, czyli o wyborze planu emerytalnego dla swoich pracowników

29 listopada w Poznaniu, odbyło się kolejne spotkanie BPCC & Aviva Investors poświęcone ustawie o  pracowniczych planach kapitałowych.

Szczegóły relacji...

Dlaczego warto inwestować w charytatywność

Szkolenie  zorganizowane w dniu 27.09. 2016 przez MF Szkolenia "Dlaczego warto inwestować w charytatywność”; okazało się ważnym wydarzeniem dla przybyłych członków BPCC.

Szczegóły relacji...

Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników

Na spotkaniu grupy roboczej BPCC ds. zarządzania kadrami, które odbyło się w Warszawie we wtorek, 25 października 2016 r., eksperci kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds przybliżyli uczestnikom prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników.

Szczegóły relacji...

Odwrócony VAT – konsekwencje dla branży budowlanej

11 kwietnia BPCC w ramach prac grup roboczych ds. podatków i reformy finansów oraz nieruchomości i budownictwa współorganizowała wspólnie z firmą KR Group spotkanie „Odwrócony VAT – konsekwencje dla branży budowlanej”.

Szczegóły relacji...

Śniadanie biznesowe – Jednolity Plik Kontrolny

11-go października 2017 roku odbyło się śniadanie biznesowe poświęcone tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego. Współorganizatorami spotkania była Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz firmy Grant Thornton i Sage.

Szczegóły relacji...

Pracownicze Plany Kapitałowe z Aviva Investors

Projekt ustawy o pracowniczych planach kapitałowych (PPK) jest najdłużej konsultowaną legislacją obecnej kadencji.

Szczegóły relacji...

Rewolucja w podatkach od 2019 roku – VAT, CIT oraz schematy podatkowe

22 maja 2019 roku w siedzibie BPCC odbyło się spotkanie grupy roboczej ds. podatków w formule śniadania podatkowego przeprowadzonego przez doradców podatkowych z Accreo.

Szczegóły relacji...