Strona wydarzenia

Polsko-Szkockie Forum Biznesowe w Edynburgu

Polscy przedsiębiorcy bardzo szybko umocnili swoją pozycję na terenie Zjednoczonego Królestwa oraz Szkocji od momentu przystąpienia do Unii Europejskiej w 2004 roku.

Z danych Companies House wynika, że Polacy założyli ponad 14000 spółek w zeszłym roku. Te statystyki wskazują na to, że Polacy należą do jednej z najbardziej przedsiębiorczych grup zakładających firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa, nie będąc jej obywatelami. Warto podkreślić pozytywny wkład Polaków, jako pracodawców i podatników, w gospodarkę Szkocji.

Polish Business Link wraz ze swoim patronem Brytyjsko-Polską Izbą Handlową (BPCC) wspiera polskich przedsiębiorców od 2012r. Założony w 2012 roku mając na względzie polskie przedsiębiorstwa, poszerzył swoją działalność na rzecz innych narodowości.

Jedno z naszych kluczowych wydarzeń tej jesieni w Szkocji to III Polsko-Szkockie Forum Biznesowe połączone z Expo, które odbędzie się w 23 listopada w siedzibie RBS Gogarburn. Oczekujemy niespełna 100 uczestników. Tematem przewodnim Forum będzie rozwój firmy – jak go przyspieszyć, w jaki sposób uzyskać niezbędne nakłady finansowe, jak przezwyciężyć napotkane trudności – ale przede wszystkim w jaki sposób zaplanować powiększenie firmy. uczestniczyć w spotkaniu.

Do zobaczenia w Edynburgu

Media Partners
2017-11-23, 09:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Auditorium, RBS Gogarburn, 175 Glasgow Road, Edinburgh, EH12 9BH
Organizator: PBLink

Słowa kluczowe: PBLink

Relacja z wydarzenia

23 listopada 2017 r. Pblink.co.uk zorganizowało trzecie już  polso szkockie Forum Biznesowe w Centrum Konferencyjnym banku RBS w Gogarburn (Edynburg). Łączące polskich i szkockich przedsiębiorców i dostarczycieli usług wsparcia biznesowego, wydarzenie było okazją do nauki, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń oraz poszerzania sieci kontaktów.

Szczegóły relacji...