Strona wydarzenia

Polish Business Roadshow Sheffield

Celem akcji jest: promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców oraz przekazanie profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Każde spotkanie potrwa ok. 3 godzin i podzielone będzie na 2 części:

- Część 1.
(czas trwania: 2 godz.)

KONSULTACJE

Bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertem: prawnikiem, księgowym, specjalistą ds. marketingu i doświadczonym sprzedawcą produktów na platformach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK.

- Część 2.
(czas trwania: 1 godz.)

NETWORKING

Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty. Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.

DLA KOGO?

Polish Business Roadshow skierowane jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną, handlem online, profesjonalnymi usługami różnego typu i firm podwykonawczych, działających na obszarze Wielkiej Brytanii. Spotkania organizowane są także dla osób, które dopiero planują uruchomić własną firmę w Wielkiej Brytanii. Na miejscu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

Media Partners
2019-10-30, 18:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: NatWest Sheffield, 1 St Paul’s Place, 121 Norfolk Street, Liverpool, S1 2JF
Organizator: PBLink