Strona wydarzenia

Noworoczny Networking Biznesowy w Londynie

Pierwszy networking biznesowy PBLINK w 2019 roku w Londynie odbędzie się 7 lutego w biurze Carter Lemon Camerons w Centralnym Londynie. Podczas wieczornego spotkania będzie okazja do przedstawienia swojego biznesu oraz poznania innych przedsiębiorców.

Oprócz dostarczenia praktycznej wiedzy biznesowej, networking biznesowy jest także okazją do poznania innych przedsiębiorców oraz wymiany wizytówek. Sesja networkingowa rozpocznie się tzw. speed-networkingiem, podczas którego każdy będzie miał możliwość przedstawienia w ciągu 30 sekund siebie oraz swojego biznesu pozostałym uczestnikom. Następnie zapraszamy do rozmów przy lampce wina.

Mamy ograniczona liczbę miejsc. Event jest darmowy dla członków PBLINK - rejestracja przez panel członkowski. Mała opłata dla firm niezrzeszonych.

PBLINK
Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych. Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową w Londynie: www.pblink.co.uk/london

Media Partners
2019-02-07, 17:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Carter Lemon Camerons LLP 10 Aldersgate Street London, EC1A 4HJ
Organizator: PBLink