Strona wydarzenia

Networking Budowlany podczas London Build Expo 2017

Polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić". Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z organizatorem jednego z prestiżowych wydarzeń branży budowlanej  London Build Expo 2017 serdecznie zaprasza na networking 26 października 2017 w Olymia London.

London Build Expo jest to jeden z największych eventów budowlanych w Londynie i Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku ponad 12 tysięcy osób oraz 150 wystawców odwiedziło targi. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim tym, którzy działają w branży budowlanej: od architektów,  deweloperów, podwykonawców po producentów i importerów materiałów budowlanych. Wśród dedykowanych sesji znajduje się m.in. Off-site Construction Summit, Fire Safety Summit, Sustainability Summit, Interior & Fit Out zone, Women in Construction and more.

Format Networking

Po krótkim przywitaniu uczestnicy będą mieli okazje do poznania innych gości I wymianę wizytówek. Wszyscy uczestnicy będa mogli wygrać możliwość przedstawienia swojego biznesu innym uczestnikom pod koniec sesji networkingowej. Pierwsze 10 osób zostanie wylosowane w konkursie wizytówkowym.   

Uczestnictwo jest darmowe – ograniczona liczba biletów na networking. Należy zarejestrować się na stronie organizatora. Podczas rejestracji należy wpisać się na sesję networkingową PBLINK (Polish Business Link Construction Group Networking Event). Rejestracja: https://www.pblink.co.uk/buildexpo

Jeśli prowadzisz lub planujsze biznes w branży budowlanej  Wielkiej Brytanii, ten event jest najlepszym miejsce do poznania kontaktów z Twojej branży.

Serdecznie zapraszamy.

Media Partners
2017-10-26, 14:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Olympia London, Architects Lounge, Hammersmith Rd, W14 8UX
Organizator: PBLink

Słowa kluczowe: PBLink, networking budowlany