Strona wydarzenia

Networking Biznesowy w Polskiej Ambasadzie

We współpracy z Polską Ambasadą w Londynie Polish Business Link planuje kolejny networking biznesowy w październiku 2019 roku.

Business Insights to nieformalny networking biznesowy dla właścicieli firm lub kierownictwa wyższego szczebla. Celem spotkania jest wymiana wizytówek, ale także opinii na temat relacji biznesowych pomiędzy Wielką Brytanią a Polską podczas dwugodzinnego lunchu.

Wydarzenie jest bezpłatne. Dla członków PBLINK oferujemy priorytet rejestracji. Akceptujemy maksymalnie 2 osoby reprezentujące jedną firmę.

PBLINK
Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych. Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową w Londynie: www.pblink.co.uk/london

Media Partners
2019-10-17, 12:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Embassy of the Republic of Poland in London, 47 Portland Pl, Marylebone, London, W1B 1JH
Organizator: PBLink