Strona wydarzenia

Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie

Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach.

Tematyka całodniowego eventu dotyka takich zagadnień jak dostępne w UK dofinansowania na rozwój działalności, środki finansowania start-upów, programy wspierające działania przedsiębiorców czy też uczestnictwo firm w kontraktach publicznych. Uczestnicy Kongresu mają niepowtarzalną okazję, by zdobyć praktyczną wiedzę nt. samorozwoju z zakresu zarządzania biznesem, jak również skutecznego marketingu – tak ważnego w aspekcie dotarcia z ofertą do brytyjskiego (i nie tylko) konsumenta. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami dzielą się także przedsiębiorcy, których działania na Wyspach już zaowocowały sukcesem. Będąca integralną częścią Kongresu sesja networkingowa natomiast jest niepowtarzalną okazją do nawiązania między uczestnikami bezcennych kontaktów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę gdzie znajdą Państwo aktualną informacje na temat prelegentów oraz poruszane tematy.

Do zobaczenia w Londynie!

#BizCongressPL

Program & Rejestracja Online: http://www.pblink.co.uk/congress2017/

Bilety Early Bird: £40 + VAT
Bilety Standardowe: £50 + VAT
Tylko Networking: £30 + VAT

Media Partners
2017-11-10, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: NatWest (RBS Building), 280 Bishopsgate, London, EC2M 4RB
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Słowa kluczowe: PBLink

Relacja z wydarzenia