Strona wydarzenia

Efektywna sprzedaż w okresie zmian

Brytyjsko–Polska Izba Handlowa ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z Polish National Sales Awards oraz Grupą Dobrych Trenerów „Pasja” -  organizacjami specjalizującymi się w zarządzaniu sprzedażą oraz wdrażaniu dobrych praktyk w tym obszarze.

Już niedługo minie rok od wykrycia w Chinach pierwszego przypadku koronawirusa. To zdarzenie przyniosło niespodziewane skutki i wywróciło nasze dotychczasowe życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Rzeczywistość pokazuję, że szybko nie pozbędziemy się tego problemu, dlatego musimy dostosować się do rzeczywistości i poradzić sobie z tą zmianą.Zapraszamy na spotkanie online Tematem spotkania jest „Efektywna sprzedaż w okresie zmian”. Dzięki udziałowi w spotkaniu poszerzysz swoją wiedze o etapach zmiany, charakterystycznych zachowaniach oraz reakcjach emocjonalnych związanych z procesem zmiany, zwiększysz świadomość postrzegania zmiany jako nieuchronnego elementu sprzedaży. Przedstawimy  sposoby radzenia sobie z takimi sytuacjami, jakie strategie przyjmować  oraz pomożemy zweryfikować mechanizmy, Twoje i twojej organizacji, radzenia sobie z zmianą.

Spotkanie poprowadzą :

Elżbieta Pełka, Prezes Polish National Sales Awards, Właścicielka agencji PR PEŁKA 360,
Przedsiębiorca, marketingowiec, ekspert w procesach zarządzania marką 360 stopni, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji zdobywane w Polsce i za granicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Pracowała w takich korporacjach jak Ogilvy&Mather w Londynie i Warszawie, The Rowland Company. Była szefową marketingu tytułu prasowego Marie Claire.Jakub Lewandowski, Prezes Grupa Dobrych Trenerów Pasja, Trener Mentalny Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej Ampfutbolu. Ekspert biznesowy w TVN24 BiS oraz prasie. . Współtwórca i członek zarządu Polskie Stowarzyszenie Mentoringu.   Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA. Prowadzi coaching biznesowy, indywidualne procesy mentoringowe, szkolenia z zakresu psychologii sprzedaży, przywództwa, zarządzania ludźmi i motywacji.

 

Events
2020-10-30, 12:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: online
Organizator: BPCC, PNSA, Grupa Dobrych Trenerów „Pasja”