Strona wydarzenia

Dwie perspektywy cyfryzacji podatków – polska i brytyjska. Jak skorzystać na digitalizacji, aby usprawnić procesy biznesowe w organizacji.

Konferencja z udziałem ekspertów oraz przedstawicieli Ministerstwa Finansów


Czy proces digitalizacji podatków różni się w zależności od kraju?

Poznaj perspektywę brytyjską i polską. Posłuchaj co o cyfryzacji, z uwzględnieniem JPK, mówią przedstawiciele administracji brytyjskiej i polskiej.

Dowiedz się, czy firmy z kapitałem zagranicznym mają łatwiej, czy trudniej? I jak wykorzystać dynamiczne zmiany związane z cyfryzacją do podniesienia efektywności procesów biznesowych. Eksperci podatkowi z PwC i Sage podpowiedzą jak tego dokonać.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą Mr. David Wind, Senior Policy Expert z HMRC Making Tax Digital Transformation Team z Wielkiej Brytanii oraz przedstawiciel Ministerstwa Finansów.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Kiedy: 12 czerwca 2018, wtorek, w godz.: 10:00 – 14:00

Gdzie: Ambasada Brytyjska w Warszawie, ul. Kawalerii 12

Honorowy Partner

Partnerzy wydarzenia

    


Rejestracja: https://get.sage.com/NPS_18Q3_NCM_PL_EVTP_NPS_KonferencjaJpk120618Ambasada

Policy Groups
2018-06-12, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Ambasada Brytyjska w Warszawie, ul. Kawalerii 12
Organizator: BPCC, Sage

Relacje z wydarzeń w grupie

Podatkowa ewolucja JPK rozpoczęta

Elektroniczne kontrole podatkowe, to nowa rzeczywistość firm. O tym, jak przygotować się do zmian opowiedzieli eksperci podczas konferencji „Perspektywa rozwoju systemu podatkowego i jego wpływ na przedsiębiorstwa w Polsce”, poświęconej Jednolitemu Plikowi Kontrolnemu.

Szczegóły relacji...

Pracownicze Plany Kapitałowe, czyli o wyborze planu emerytalnego dla swoich pracowników

29 listopada w Poznaniu, odbyło się kolejne spotkanie BPCC & Aviva Investors poświęcone ustawie o  pracowniczych planach kapitałowych.

Szczegóły relacji...

Dlaczego warto inwestować w charytatywność

Szkolenie  zorganizowane w dniu 27.09. 2016 przez MF Szkolenia "Dlaczego warto inwestować w charytatywność”; okazało się ważnym wydarzeniem dla przybyłych członków BPCC.

Szczegóły relacji...

Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników

Na spotkaniu grupy roboczej BPCC ds. zarządzania kadrami, które odbyło się w Warszawie we wtorek, 25 października 2016 r., eksperci kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds przybliżyli uczestnikom prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników.

Szczegóły relacji...

Odwrócony VAT – konsekwencje dla branży budowlanej

11 kwietnia BPCC w ramach prac grup roboczych ds. podatków i reformy finansów oraz nieruchomości i budownictwa współorganizowała wspólnie z firmą KR Group spotkanie „Odwrócony VAT – konsekwencje dla branży budowlanej”.

Szczegóły relacji...

Śniadanie biznesowe – Jednolity Plik Kontrolny

11-go października 2017 roku odbyło się śniadanie biznesowe poświęcone tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego. Współorganizatorami spotkania była Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz firmy Grant Thornton i Sage.

Szczegóły relacji...

Pracownicze Plany Kapitałowe z Aviva Investors

Projekt ustawy o pracowniczych planach kapitałowych (PPK) jest najdłużej konsultowaną legislacją obecnej kadencji.

Szczegóły relacji...

Rewolucja w podatkach od 2019 roku – VAT, CIT oraz schematy podatkowe

22 maja 2019 roku w siedzibie BPCC odbyło się spotkanie grupy roboczej ds. podatków w formule śniadania podatkowego przeprowadzonego przez doradców podatkowych z Accreo.

Szczegóły relacji...