Strona wydarzenia

Dofinansowanie ze środków UE w latach 2014 -2020 dla przedsiębiorców z sektora MSP

British Polish Chamber of Commerce zapraszana spotkanie Grupy Roboczej ds. Podatków i Reformy Finansów: Dofinansowanie ze środków UE w latach 2014 -2020 dla przedsiębiorców z sektora MSP

Nowa perspektywa unijna otwiera przed przedsiębiorcami ogromne możliwości finansowania i rozwoju. Jednak, aby z nich skorzystać, warto już teraz poznać nowe zasady przyznawania wsparcia i odpowiednio przygotować firmę. Specjaliści z A1 Europe, rynkowego lidera w zakresie dotacji unijnych, podzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem z zakresu pozyskiwania dofinansowania z Unii Europejskiej.

Wielu przedsiębiorców wskazuje, że korzystanie z dotacji unijnych jest skomplikowane, wymaga złożenia licznych wniosków i stosowania się do drobiazgowych wymogów formalnych. Specjaliści z A1 Europe pokażą Państwu, że wbrew obiegowym opiniom ten proces może przebiegać sprawnie i skutecznie. Uczestnicy spotkania przekonają się, że dofinansowanie ze środków UE jest na wyciągnięcie ręki przedsiębiorstw z sektora MSP.

Przebieg spotkania i omówione zagadnienia:

1. O A1 Europe – kim jesteśmy.

2. Nowa Perspektywa na lata 2014-2020. Zmiany, Szanse i możliwości.

3. Dotacje dla przedsiębiorców w Małopolsce w Regionalnym Programie Operacyjnym.

4. Dotacje ogólnopolskie – mapa pomocy regionalnej.

5. Jak przygotować firmę do wsparcia z udziałem środków 2014-2020.

6. Propozycja współpracy z A1.

Prelegenci:

Robert Pawlak - Dyrektor operacyjny A1 Europe Sp z o.o., koordynuje proces pozyskiwania i obsługi Klientów, organizuje struktury mające na celu realizację projektów inwestycyjnych i badawczo rozwojowych.

Jan Żmuda - Project Manager w Dziale Doradztwa i Rozwoju A1 Europe Sp. z o.o., magister zarządzania projektami, posiada certyfikaty IPMA Level D, PRINCE 2 Practitioner i PRINCE 2 Professional, z dotacjami związany od 2008 roku, specjalista w zakresie analizy inwestycji pod kątem wsparcia dotacyjnego oraz konstruowania platform kooperacyjnych dla przedsiębiorców i zarządzania nimi.

Rejestracja:
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie informacji zawierającej imię, nazwisko, nazwę firmy, telefon kontaktowy na adres jakub.bielamowicz@bpcc.org.pl do dnia 20 lutego włącznie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla firm członkowskich BPCC.

Dla firm niezrzeszonych koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN + VAT.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Policy Groups
2015-02-26, 11:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Hotel Radisson BLU, ul. Straszewskiego 17, Kraków
Organizator: British Polish Chamber of Commerce