Strona wydarzenia

Business Roundtable Connections

Najlepszym sposobem na rozwój firmy jest wymiana doświadczeń z innymi, podobnie myślącymi przedsiębiorcami. PBLINK wraz z członkiem Bright Grahame Murray wychodzi tym potrzebom na naprzeciw i zaprasza przedsiębiorców na Business Roundtable Connections. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Format wydarzenia

Pierwsza część spotkania to moderowana dyskusja trwająca ok 1h z udziałem 15–20 osób. Poruszane tematy to m.in. planowanie sprzedaży firmy, tworzenie wartości dla firmy, aby przygotować ją na sprzedaż w przyszłości; czego inwestorzy oczekują przy zakupie firmy itd. Po formalnej dyskusji zapraszamy na nieformalne spotkanie networkingowe przy lampce wina i przekąskach.

Warunki uczestnictwa

Posiadamy tylko 15 wolnych miejsc. Oferujemy priorytetową, darmową rejestracje dla członków PBLINK. Osoby niebędące mogą wziąc udział w wydarzeniu na zaproszenie członka I opłacić bilet w wysokości £25 + VAT. Jeśli jesteś zainteresowany(a) uczestnictwem, wyłniż poniższy formularz. Po zaakceptowaniu rejestracji otrzymasz e-maila z potwierdzeniem rezerwacji.

Zezwalamy uczestnictwo jednemu przedstawicielowi firmy, który jest właścicielem lub dyrektorem.

PBLINK
Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych. Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową w Londynie: www.pblink.co.uk/london

Media Partners
2019-11-27, 17:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Bright Grahame Murray, Emperor's Gate, 114a Cromwell Road, Kensington, London, SW7 4AG
Organizator: PBLink

Słowa kluczowe: PBLink