Strona wydarzenia

Business Golf Networking Chiswick

Przyjdź na organizowany przez PBLINK biznesowy networking na polu golfowym. Nawiąż nowe, wartościowe kontakty biznesowe i wymień się wizytówkami!.

Spotkanie rozpocznie się o 17:00 w the Dukes Meadows Golf Club. Tuż po rejestracji wszystkich uczestników weźmiemy udział w zajęciach golfowych pod czujnym okiem profesjonalnego trenera, które potrwają około godziny. Zajęcia odbywać się będą w grupach około sześcioosobowych, a każdy z uczestników będzie miał wystarczajaco dużo czasu, aby poznać wiele technik golfowych. Po zajęciach rozegramy zawody Texas Scramble na Dukes Meadows Acadamy Course, a następnie przeniesiemy się do the Golf Club na dalszy networking i BBQ.

PBLINK
Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych. Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową w Londynie: www.pblink.co.uk/london

Media Partners
2019-08-29, 17:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Dukes Meadows Golf Club, Dan Mason Drive, London, W4 2SH
Organizator: PBLink