Strona wydarzenia

Brytyjsko Polskie Forum Budowlane 2019

Serdecznie zapraszamy na III Brytyjsko Polskie Forum Budowlane, które odbędzie się 24.05.2019 w Londynie.

W jednym miejscu zgromadzą się polscy architekci, polscy projektanci, polscy inżynierowie w Wielkiej Brytanii, konsultanci, podwykonawcy i deweloperzy. Uczestnicy wymienią się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat rozwoju brytyjskiego sektora budowlanego. Żywe dyskusje oraz przemówienia specjalistów, poruszające świeże, istotne zagadnienia, pozwolą na poszerzenie wiedzy. Porozmawiamy m.in. o najnowszych technologiach, brytyjskich regulacjach prawnych i ogólnej sytuacji makroekonomicznej w Wielkiej Brytanii. Networking z kolei, z pewnością przyczyni się pozyskania nowych biznesowych kontaktów i tym samym do odnalezienia nowych perspektyw rozwoju dla firmy.

To wyjątkowe wydarzenie, którego nie powinien przegapić żaden przedsiębiorca związany z branżą budowalną w UK! Event skierowany jest również do wszystkich Brytyjczyków, którzy chcieliby nawiązać kontakt z polskimi specjalistami z sektora budowlanego.

Media Partners
2019-05-24, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: NatWest (RBS Building), 250 Bishopsgate, London, EC2M 4AA
Organizator: PBlink

Słowa kluczowe: PBLink

Relacja z wydarzenia

III Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane za nami. Wydarzenie, corocznie organizowane przez PBLINK, na stałe wpisało się już w biznesowy kalendarz.

Szczegóły relacji...