Strona wydarzenia

BPCC HR Review: Jak utrzymać pracownika?

BPCC zaprasza na konferencję HR-ową poświęconą rekrutacji i retencji pracowników.

Dziś największym wyzwaniem dla pracodawców jest utrzymanie ich najlepszych pracowników. Konferencja BPCC HR  Review skupia się na czynnikach, które mogą sprawić, że pracownik będzie wolał rozwijać się u obecnego pracodawcy niż rozglądać się za nowym zajęciem. Wydarzenie przeznaczone dla dyrektorów i specjalistów HR średnich i dużych firm skupi praktyków z różnych dziedzin, aby zaprezentować różnorodnosć strategii, jakie można obrać na dzisiejszym rynku pracy, aby zatrzymać najlepszych pracowników u siebie. Przyjrzymy się też aspektom, jakie praconik bierze pod uwagę, wybierając swoją ścieżkę kariery.

Poruszajac szerokei spektrum tematów – od dobrego poczucia przez czas pracy, aranżację środowiska pracy i pakiety benefitów, które mogą zachęcić pracowników do pozostania w firmie – wyzwanie kluczowe be względu na rodzaj działalności – od sektora centrów usług wspólnych, branżę finansową i księgową, IT i nieruchomości, po branżę produkcyjną. Jeśli szukasz inspiracji i  nowych rozwiązań, które zapobiegną utracie personelu – musisz tam być!

Podczas konferencji poprosimy uczestników o wypełnienie badania dot. kondycji i atrakcyjności lokalnego rynku  pracy. Wyniki badania zostaną podsumowane w raporcie 2020 BPCC HR Review, który będzie gotowy na koniec roku. Raport zostanie zaprezentowany w Londynie w styczniu 2020 r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA DEDYKOWANEJ STRONIE PROJEKTU: https://www.hrreview.bpcc.org.pl/

Events
2019-10-10, 09:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: The Bridge Wroclaw - MGallery Plac Katedralny 8 50-329 Wrocław
Organizator: British Polish Chamber of Commerce