Rynek słodyczy w Polsce

Grant Thornton w Polsce opublikował Raport 2012 „Rynek słodyczy w Polsce”. W raporcie znajdziemy analizę polskiego przemysłu cukierniczego, a w szczególności badanie poziomu rentowności producentów słodyczy. W celu pozyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Panem Rafałem Śmigórskim.

Autor: Grant Thornton

Typ: Raporty

Human Capital Trends 2012 Najnowsze trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Zapraszamy do lektury globalnego raportu Deloitte przedstawiajacego najważniejsze trendy w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim.

Autor: Deloitte

Typ: Raporty
2016-01-27

Made in Poland 2016

Warsaw Business Journal opublikował nową wersję rocznika Made in Poland, który ma na celu budowę silnej pozycji polskich marek za granicą, promocję krajowych przedsiębiorstw jako atrakcyjnych partnerów handlowych oraz przedstawienie istotnych aspektów, które czynią polską gospodarkę przyjaznym otoczeniem dla biznesu.
 

Autor: Warsaw Business Journal

Typ: Raporty

Polska w czołówce Europy pod względem budowy centrów handlowych – 140 000 m kw. nowych powierzchni oddane do użytku w pierwszej połowie 2012 roku

Jak podaje raport CBRE, wiodącej światowej firmy doradczej w sektorze nieruchomości, Polska jest na trzecim miejscu w Europie wśród najbardziej aktywnych rynków pod względem budowy centrów handlowych – w pierwszej połowie 2012 r. oddano w naszym kraju do użytku 140 000 m kw. nowych powierzchni handlowych.

Autor: CBRE

Typ: Raporty
2015-05-13

Górny Śląsk - druga młodość dzięki autostradom

Górny Śląsk to obecnie najbardziej dynamiczny rynek magazynowy w Polsce. Dzięki oddawanym do użytku kolejnym odcinkom autostrady A1 region ten zyskał nowy impuls rozwojowy i ma szansę stać się kluczową lokalizacją dystrybucyjną dla Europy Środkowo-Wschodniej – takie wnioski płyną z przygotowanego przez firmę Jones Lang LaSalle raportu „Focus On Górny Śląsk”.

Autor: Jones Lang LaSalle’s

Typ: Raporty

DTZ Research: Zmniejszona dostępność kapitału spowalnia wzrosty na europejskich rynkach nieruchomości komercyjnych

Firma DTZ, część UGL Services, wchodzącej w skład UGL Limited (ASX: UGL) przygotowała kolejną edycję raportu Money into Property, z którego wynika że pomimo zawirowań na rynkach finansowych europejski rynek nieruchomości komercyjnych wzrósł o 5% w 2011 roku (do łącznej sumy zainwestowanych środków na poziomie 3.25 biliona euro).

Autor: DTZ

Typ: Raporty
2016-09-07

Purpurowy Kalkulator

Firma audytorsko-doradcza Grant Thornton ma przyjemność zaprezentować najnowszy raport z cyklu „Purpurowy Kalkulator”. Doradcy podatkowi Grant Thornton przedstawiają w nim wyniki swojej analizy na temat tego, czy urzędy skarbowe w Polsce – tak jak nakazuje im prawo – rozstrzygają wątpliwości na korzyść podatnika.

Autor: Grant Thornton

Typ: Raporty
2015-05-13

Dobre perspektywy inwestycji zagranicznych

Polska jedną z najlepszych lokalizacji

Autor: Deloitte

Typ: Raporty
2015-05-13

Polskie PKB do 2020 r. może wzrosnąć o 106 mld zł

Wpływ przyspieszonego rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu na gospodarkę polską

Autor: Deloitte

Typ: Raporty