2015-05-13

Przegląd rynku biurowego w Poznaniu - raport Colliers International

-

Autor: Colliers International

Typ: Raporty

Global Dynamism Index 2012: fundamenty rozwoju biznesu

W ostatnich latach wyniki gospodarek krajów rozwiniętych były mało imponujące. Obecnie siła ekonomiczna krajów Azji, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wchodu, a nawet Afryki w dużej mierze kształtuje stan globalnej gospodarki. Nie oznacza to jednak, że kraje te zapewniają najlepsze warunki do dynamicznego wzrostu firm. Z kolei gospodarki rozwinięte taki rozwój umożliwiają

Autor: Grant Thornton

Typ: Raporty
2015-05-13

Obecnie pracodawcy deklarują chęć zatrudniania specjalistów i menedżerów. Co przyniesie rok 2012?

Warszawa, Antal International, firma rekrutująca specjalistów i menedżerów, opublikował wyniki dziesiątej edycji badania Antal Global Snapshot. Wyniki wskazują na ustabilizowaną dynamikę rynku pracy. Ponad połowa pracodawców (57%) deklarowała potrzebę zatrudniania, a 15% – konieczność zwalniania specjalistów i menedżerów w drugiej połowie października 2011 r.

Autor: Antal International

Typ: Raporty

2011: Rynek powierzchni magazynowych w Polsce

Oceniając sytuację na rynku magazynowym w 2011 roku, można bez cienia przesady stwierdzić, że był to dobry czas zarówno dla deweloperów, jak i najemców. Najlepiej świadczy o tym wielkość popytu i ponowne pojawienie się znaczącej liczby nowych projektów.

Autor: Jones Lang LaSalle’s

Typ: Raporty
2015-05-13

Warszawa coraz popularniejsza wśród sieci handlowych i marek luksusowych

CBRE wydała dziś raport ‘Warszawski rynek powierzchni handlowych’ (Warsaw Retail Market View 4Q2011) opisujący szczegółowo popyt, podaż, czynsze, stopy zwrotu z inwestycji oraz trendy panujące na rynku powierzchni handlowych w Warszawie.

Autor: CBRE

Typ: Raporty
2015-05-13

„Z perspektywy najemcy”

-

Autor: DTZ

Typ: Raporty
2015-05-13

Raport płacowy I-VI 2012

-

Autor: CPL Jobs

Typ: Raporty