Warszawa

ul. Zielna 37 (wejście C), 00-108 Warszawa

Medium pawel.siwecki2

Paweł Siwecki

CEO

Mobile: .
Email: pawel.siwecki@bpcc.org.pl

Medium m dembinski3

Michael Dembinski

Chief Advisor

Mobile: +48 660 761 500
Email: michael.dembinski@bpcc.org.pl

Medium dorota res

Dorota Kierbiedź

Membership Director

Mobile: +48 604 16 01 16
Email: dorota.kierbiedz@bpcc.org.pl

Medium kamila borkowska

Kamila Borkowska

Head of Business Development

Mobile: +48 608 784 895
Email: kamila.borkowska@bpcc.org.pl

Medium kuba res

Kuba Piegat

Media Manager

Mobile: +48 668 820 899
Email: kuba.piegat@bpcc.org.pl

Medium marta chmielewska

Marta Chmielewska

Policy Groups Manager

Mobile: +48 660 761 176
Email: marta.chmielewska@bpcc.org.pl

Medium paulina res

Paulina Sierańska

Administration Manager

Mobile: +48 668 820 203
Email: paulina.sieranska@bpcc.org.pl

Medium russell towlson

Russell Towlson

Trade Director

Mobile: 48 881 951 028
Email: russell.towlson@bpcc.org.pl

Medium magda kalach

Magdalena Kałach

Business Consultant, BPCC Trade

Mobile: 48 881 951 029
Email: magdalena.kalach@bpcc.org.pl

Medium kaja n

Kaja Szczygieł

Business Consultant – Volume Services, BPCC Trade

Mobile: 48 882 612 821
Email: kaja.szczygiel@bpcc.org.pl

Medium marek schejbal

Marek Schejbal

Senior Consultant, Food is GREAT

Mobile: 48 660 761 861
Email: marek.schejbal@bpcc.org.pl

Szczegóły kontaktowe

Photo zielna

Warszawa - Streszczenia wydarzeń

Jak zwiększenie bezpieczeństwa pracowników może wpłynąć na zyski firmy?

W dniu 25.10.2017 r na spotkaniu organizowanym przez BPCC  pt. „Jak zwiększenie bezpieczeństwa pracowników może wpłynąć na zyski firmy?”, przedstawicielka Gi Group Training, Katarzyna Syrówka zaprezentowała uczestnikom rozwiązanie „Think Safe”, którego zastosowanie w organizacji znacznie wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników oraz sytuację finansową firmy.

See Details

Śniadanie biznesowe – Jednolity Plik Kontrolny

11-go października 2017 roku odbyło się śniadanie biznesowe poświęcone tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego. Współorganizatorami spotkania była Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz firmy Grant Thornton i Sage.

See Details

Odwrócony podatek VAT w budownictwie

29 sierpnia BPCC w ramach prac Grupy Roboczej ds. podatków i reformy finansów zorganizowało spotkanie „Odwrócony VAT w budownictwie”.

See Details