Grupa ds. Zamówień PublicznychJest adresowana do wyższej kadry kierowniczej z firm międzynarodowych, które składają oferty w przetargach polskiego sektora publicznego oraz do prawników i konsultantów specjalizujących się w tej dziedzinie. Pozwala ona na swobodne omawianie problemów, które pojawiają się w procesie zamówień publicznych w Polsce oraz proponowanie polskim decydentom rozwiązań mogących ulepszyć procedury oraz ich przejrzystość.

public_procurement

Grupa ds. Zamówień Publicznych - wydarzenia

Kontrakty Open Book – najlepsze praktyki brytyjskie w zamówieniach publicznych

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa wraz z Ambasadą Wielkiej Brytanii mają przyjemność zaprosić na najbliższe spotkanie połączonych grup roboczych ds. zamówień publicznych oraz transportu i infrastruktury, podczas którego omówione zostaną najlepsze brytyjskie doświadczenia w korzystaniu z formuły Open Book przy realizacji projektów infrastruktury publicznej.

Data rozpoczęcia: 10-05-2016 Miejsce: Ambasada Brytyjska, ul. Kawalerii 12, Warszawa Godzina: 10:00

Szczegóły...

Globalne standardy w zamówieniach publicznych i zakupach

Celem konferencji będzie omówienie najwyższych globalnych standardów oraz profesjonalizacja osób odpowiedzialnych za zakupy, jak również wymiana doświadczeń przez praktyków sektora publicznego i prywatnego.

Data rozpoczęcia: 19-11-2015 Miejsce: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie (ul. Basztowa 22) Godzina: 09:00

Szczegóły...

Globalne standardy w zamówieniach publicznych i zakupach

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa wraz z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Warszawie, Urzędem Miasta Poznania oraz PROFITIA Management Consultants (wyłączny przedstawiciel brytyjskiego Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) w Polsce) mają przyjemność zaprosić do udziału w pół-dniowej konferencji poświęconej najlepszym praktykom w zamówieniach publicznych i zakupach. Seminarium w Poznaniu będzie kolejnym z cyklu spotkań w regionach (Warszawa, Wrocław i Kraków).

Data rozpoczęcia: 23-09-2015 Miejsce: Sala Biała Urzędu Miasta Poznania (pl. Kolegiacki 17) Godzina: 10:00

Szczegóły...

Grupa ds. Zamówień Publicznych - streszczenia wydarzeń

Globalne standardy w zamówieniach publicznych i zakupach – podsumowanie konferencji w Krakowie

W bieżącym roku BPCC, UKTI oraz PROFITIA (wyłączny przedstawiciel brytyjskiego CIPS w Polsce) zorganizowały serię spotkań na temat Zamówień Publicznych w ramach grupy roboczej dotyczącej partnerstwa prywatno – publicznego w różnych lokalizacjach. Krakowska edycja spotkania odbyła w dniu 19 listopada 2015 roku w salach konferencyjnych Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Głównym prelegentem był Will Beattie, szef rozwoju międzynarodowego w CIPS. Celem konferencji było omówienie najwyższych globalnych standardów oraz profesjonalizacja zawodu osób odpowiedzialnych za zakupy, jak również wymiana doświadczeń praktyków z obydwóch sektorów.

Szczegóły...

Śniadanie Nowych Członków BPCC – 18 czerwca 2015, Warszawa

W czwartek, 18 czerwca 2015 Brytyjsko Polska Izba Handlowa gościła w nowej siedzibie przedstawicieli 11 firm, które niedawno dołączyły do organizacji. Gości powitał Paweł Siwecki, Dyrektor Zarządzający BPCC, który przedstawił pokrótce plany Izby i możliwości zaangażowania w ich realizację firm zreszonych.
Szczegóły...