Grupa ds. Produkcji i Przemysłu

manufacturing_group

Grupa ds. Produkcji i Przemysłu - wydarzenia

Jak płacić mniej za energię, czy to w ogóle jest możliwe?

Zapraszamy na prelekcję i dyskusję na temat możliwości zmniejszenia kosztów energii elektrycznej w Państwa przedsiębiorstwach.

Data rozpoczęcia: 12-09-2019 Miejsce: Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis, Budynek IT1, Jasionka 954A, 36-002 Jasionka Godzina: 09:30

Szczegóły...

Wyzwania branży lotniczej, zachęty podatkowe i finansowe dla zakładów produkcyjnych na Podkarpaciu

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa realizuje cykl tematycznych grup roboczych dla zakładów produkcyjnych w różnych lokalizacjach w Polsce. 12 marca 2019 roku zapraszamy na spotkanie grupy roboczej, podczas której skupimy się na wyzwaniach branży lotniczej i omówimy narzędzia zachęt podatkowych i finansowych dla zakładów zlokalizowanych na Podkarpaciu

Data rozpoczęcia: 12-03-2019 Miejsce: McBraida Polska Sp. z o.o. Tajęcina 107 36-002 Rzeszów - Jasionka Godzina: 10:00

Szczegóły...

Usprawnienie procesów produkcyjnych w branży automotive

Spotkanie grupy roboczej ds. produkcji.

Data rozpoczęcia: 31-10-2018 Miejsce: Polaris Poland Sp. z o.o., ul. Wspolna 12, Opole 45-837 Godzina: 09:45

Szczegóły...

Employer Branding

Brytyjsko Polska Izba Handlowa we współpracy z Macopharma, Credit Suisse, TaisjaLaudy&CO oraz Inter.Expert Polska serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone  tematyce Employer Branding.

Data rozpoczęcia: 23-05-2017 Miejsce: Siedziba firmy Macopharma - ul. Szwajcarska 22, Wrocław Godzina: 09:30

Szczegóły...

Wyzwania dla pracodawców w obliczu zmian na rynku pracy

Brytyjsko Polska Izba Handlowa we współpracy z CeDo, KS Service i Dehora zapraszają na spotkanie grupy ds. produkcji i HR.

Data rozpoczęcia: 14-02-2017 Miejsce: CeDo, ul. Nowowiejska 32, Kąty Wrocławskie Godzina: 10:00

Szczegóły...

Czy polscy producenci będą mieć odpowiednio wykwalifikowanych pracowników w przyszłości?

Zapraszamy na spotkanie, którego współorganizatorem jest Puławski Park Naukowo Technologiczny w Puławach i Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A. Wydarzenie będzie platformą do otwartej dyskusji pomiędzy producentami i przedstawicielami sektora publicznego na temat wyzwań stojących przed szkoleniem zawodowym w Polsce.

Data rozpoczęcia: 18-11-2015 Miejsce: Puławski Park Naukowo Technologiczny, ul. Mościckiego 1, 24-110 Puławy Godzina: 09:30

Szczegóły...

Grupa ds. Produkcji i Przemysłu - streszczenia wydarzeń

Usprawnienie procesów produkcyjnych w branży automotive

31 października 2018 w siedzibie firmy Polaris, największego producenta quadów i motorów w Opolu, odbyło się spotkanie grupy roboczej ds. produkcji Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej  w formie  praktycznej sesji warsztatowej poświęconej usprawnieniu procesów produkcyjnych w branży automotive.

Szczegóły...

Employer Branding

23 maja w siedzibie firmy Macropharma we Wrocławiu odbyło się spotkanie z cyklu spotkań grupy roboczej ds. produkcji i HR poświęcone tematyce Employer Branding.

Szczegóły...

Zarządzanie zasobami ludzkimi w zakładach produkcyjnych w obliczu malejącej dostępności siły roboczej na rynku pracy

Dnia 14 lutego 2017 r w fabryce CeDo, w oddalonych o 30 km od stolicy Dolnego Śląska Kątach Wrocławskich, Brytyjsko Polska Izba Handlowa zorganizowała spotkanie grupy roboczej ds. produkcji. Tematem przewodnim były zagadnienia związane z rekrutacją oraz rotacją pracowników fabryk, czyli wyzwania, którym lokalni pracodawcy muszą stawić czoła przy obecnym spadku bezrobocia w Polsce.

Szczegóły...

Czy polscy producenci będą mieć odpowiednio wykwalifikowanych pracowników w przyszłości?

Na to pytanie staraliśmy się odpowiedzieć podczas drugiego spotkania grupy roboczej ds. Produkcji i Przemysłu. Tym razem gościliśmy w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym (PPNT). Spotkanie odbyło się 18 listopada 2015 r. Współorganizatorami spotkania byli Grupa Azoty Zakłady Azotowe S.A. oraz PPNT.

Szczegóły...