Wydarzenie w przeszłości

Wrocław - Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników

Dnia 3 lutego 2017 roku we wrocławskim hotelu Hilton odbyło się szkolenie pt. ,,Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników”. Spotkanie opierało się na ekspertyzach specjalistów kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds, a patronatem objęła je Brytyjsko Polska Izba Handlowa.

Realizowane prezentacje oparte zostały na konkretnych przykładach, dzięki czemu słuchacze mieli okazję do skorzystania z praktycznych wskazówek, a przy tym weryfikacji popularnych założeń, które uległy przedawnieniu w perspektywie wchodzących w życie zmian ustawowych. Prelegenci skupili się na interaktywnej formie wypowiedzi, zachęcając do zadawania pytań.

Agenda poruszała najbardziej aktualne trudności związane z delegowaniem pracowników, określając minimalne warunki zatrudnienia, a także odnosząc się do przepisów podatkowych. Eksperci kancelarii przedstawili  również nowe obowiązki ciążące na pracodawcach od 18 czerwca 2016 roku.

Podczas panelu dyskusyjnego uczestnicy mogli wymienić dalsze spostrzeżenia na każde z zagadnień, a wieńcząca szkolenie część networkingowa okazała się wspaniałą okazją do indywidualnego rozwinięcia tematu z każdym z ekspertów.

Keywords delegacje
Policy Groups
2017-02-03, 08:45

Miejsce: Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, ul. Podwale 84, Wrocław
Organizator: BPCC i Wierzbowski Eversheds