Wydarzenie w przeszłości

Pierwszy Powakacyjny Koktajl Biznesowy w Gliwicach

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa staje się coraz bardziej aktywna w regionach i organizuje wydarzenia w miejscach prowadzenia działalności przez firmy członkowskie w różnych lokalizacjach na południu Polski.

Ostatnim wydarzeniem tego typu był Pierwszy Powakacyjny Koktajl Biznesowy w Gliwicach zorganizowany w partnerstwie z firmą Rödl & Partner, która dysponuje nowoczesną przestronną przestrzenią dostosowaną do potrzeb spotkań biznesowych.

Wydarzenie odbyło się w dniu 4 września i zgromadziło zarówno klientów firmy Rödl & Partner jak i firmy członkowskie BPCC, które są zlokalizowane na Górnym Śląsku. Gości przywitała Urszula Kwaśniewska, Dyrektor Regionalny BPCC, która podziękowała także firmie Rödl & Partner za aktywną obecność w Izbie przez wszystkie lata od początku prowadzenia działalności w Polsce w latach 90-tych. Następnie głos zabrała Pani Liliane Preusser, Partner w Rödl & Partner, która nadmieniła, że nasze instytucje powinny zbudować trwałą tradycję organizowania spotkań biznesowych w Gliwicach.

Po części oficjalnej goście mogli zakosztować doskonałych win specjalnie wybranych na ten wieczór przez firmę Winebar Lofty. Profesjonalny sommelier opowiadał o historii win, jego odmianach i kolorach oraz krajach pochodzenia. Wybór dotyczył win z ze starego i nowego świata i na bieżąco można było je degustować i porównywać.

Wieczór był doskonałą okazją do porozmawiania z firmami prowadzącymi działalność na Śląsku i zaznajomienia się z ich specyfiką. Wiele osób pytało o mający mieć miejsce Brexit i jego wpływ na wymianę handlową w Europie. BPCC będzie sukcesywnie dostarczać informacji na temat polsko-brytyjskich relacji gospodarczych.

Networking
2018-09-04, 18:00

Miejsce:
Organizator: BPCC, Rödl & Partner