Wydarzenie w przeszłości

International Christmas Mixer & 15th Anniversary of Honorary Consul to Great Britain and Northern Ireland

International Christmas Mixer realizowany przez BPCC Kraków jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem biznesowym które na stałe wpisało się w kalendarz przedświątecznych spotkań. Tegoroczna edycja odbyła się 5 grudnia w hotelu Park Inn by Radisson.

Ten szczególny wieczór dodatkowo uświetniły obchody 15 - lecia Konsulatu Honorowego Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Krakowie. Pan Konsul Karasiński odbierał życzenia i gratulacje z rąk przedstawicieli Ambasady Brytyjskiej, Wojewody Małopolski, Prezydenta Miasta Krakowa, Zarządu BPCC. Ponad 150 gości będących przedstawicielami Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej oraz Skandynawsko Polskiej Izby Handlowej wniosło toast z życzeniami na cześć Konsula i za pomyślność w nadchodzącym nowym roku.

Pani Agnieszka Libura, Dyrektor Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej w Krakowie dziękowała wszystkim zgromadzonym gościom za pracę jaką wykonują na rzecz rozwoju regionu i biznesu w Małopolsce. Podsumowane zostały działania BPCC Kraków w roku 2013 i przedstawione plany na rok 2014. Wśród planowanych działań będzie min: Forum sektora turystycznego w Londynie oraz Forum sektora zbrojeniowego. BPCC aktywnie wspiera młodych i utalentowanych sportowców w tym Mistrzów Świata w Rock&Roll Akrobatyczny. Członkowie Izby aktywnie wspierają osoby niepełnosprawne i fundację Jasia Mieli „Poza Horyzonty”.

Pani Iga Fischer, Członek Zarządu Skandynawsko Polskiej Izby Handlowej złożyła w imieniu swoim i Członków SPCC życzenia na ręce Pana Konsula. Pani Iga zapewniła o ścisłej współpracy SPCC z BPCC i wielkiej serdeczności jaką obie instytucje wzajemnie się darzą.

Cześć oficjalną uświetnił występ Kraków Gospel Choir podczas którego wykonane zostały kolędy polskie i brytyjskie.

Szczególne podziękowania należą się wszystkim sponsorom i partnerom wydarzenia.