Wydarzenie w przeszłości

International Christmas Evening 2017

14 grudnia w jednym z najbardziej prestiżowych wrocławskich hoteli - Sofitelu, odbył się International Christmas Evening. Wydarzenie w samym sercu miasta skusiło do uczestnictwa wielu gości, a wyjątkowy, świąteczny klimat zapewnił radosną atmosferę.

Wydarzenie zyskało wielokulturowy wydźwięk dzięki współpracy Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej, Polsko- Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Polsko Amerykańskiej Izby Gospodarczej, które objęły wydarzenie swoim międzynarodowym patronatem.

Przechadzając się po strojnie udekorowanych wnętrzach, goście mieli okazję do skorzystania z licznych atrakcji, takich jak wróżby, przepowiednie numerologiczne, oraz chiński horoskop z uwzględnieniem Feng Shui. Ucztą dla podniebienia z całą pewnością  okazał się wyjątkowy Bûche de Noël, czyli francuski bożonarodzeniowy deser - rolada nadziewana kremem, uformowana na kształt pnia drzewa.

Gwoździem programu niewątpliwie okazał się wyczekiwany z niecierpliwością quiz,  a cenne nagrody wzbudziły żywe zainteresowanie uczestników. Wszystko to przy akompaniamencie muzyki na żywo, i wśród wybornych poczęstunków, nieodzownie uwzględniających grzane wino oraz wrocławski cydr.

International Christmas Evening to jedno z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń networkingowych we Wrocławiu, które pozwala na efektywną integrację managerów  firm zrzeszonych w międzynarodowych izbach, ich klientów, partnerów biznesowych i firm zaprzyjaźnionych.

Keywords International Christmas Evening
Networking
2017-12-14, 18:00

Miejsce: Sofitel Hotel, ul. Św. Mikołaja 67, Wrocław
Organizator: British Polish Chamber of Commerce