BSI

 O BSI GROUP

O BSI

Ponad 115 lat temu firma BSI stała się pionierem w dziedzinie norm, dzisiaj ciesząc się pozycją lidera na rynku. Zaufało jej ponad 80000 klientów w 182 krajach – od największych światowych korporacji, po małe, ambitne firmy. Jako jedna z nielicznych organizacji, które faktycznie od początku do końca rozumieją normy, nie tylko ocenia poziom spełnienia wymagań, lecz także tworzy nowe normy od podstaw i szkoli globalnie zespoły pracowników w kierunku ich stosowania i zwiększania efektywności.

BSI należy do wyjątkowej grupy firm, które są objęte brytyjskim Przywilejem Królewskim - kodeksem zasad etycznych i biznesowych.

BSI to 19 lat doświadczenia na polskim rynku i niemal 1000 klientów. W ciągu roku szkoli ponad 2100 osób z całej Europy.

BSI KITEMARK

BSI Kitemark™

BSI oferuje pełny zakres usług badawczych i certyfikacyjnych dla wyrobów. Pośród nich znajdują się m.in.: ocena wstępna, analiza luk, badania partii i kompletna kontrola zgodności. BSI – jednostka notyfikowana, uprawniona do nadawania oznakowania CE oraz właściciel zaufanej marki Kitemark™ – posiada jedne z największych możliwości testowania i certyfikacji produktów oraz pomocy w zakresie uzyskania dostępu do rynków globalnych.

Oznaczenie BSI Kitemark™ istnieje od 1903 roku, kiedy było określane jako Brytyjski Znak Standaryzacyjny. Powstało dla potrzeb szyn tramwajowych – za sprawą normalizacji ograniczono liczbę stosowanych rozmiarów z 75 do pięciu. Dziś znak Kitemark™ widnieje na tysiącach produktów, począwszy od pokryw studzienek włazowych po części samochodowe, od zamków bezpieczeństwa po gaśnice i kaski jeździeckie.

BSI Kitemark™ to jeden z najbardziej uznanych symboli jakości i bezpieczeństwa oferujący wymierne korzyści konsumentom, biznesom i firmom prowadzącym działalność zaopatrzeniową. Producenci posiadający oznaczenie BSI Kitemark™ należą do elitarnego klubu zrzeszającego najlepsze światowe firmy i marki. Obecnie jest to ponad 2500 organizacji.

Posiadanie oznaczenia BSI Kitemark™ dla produktów lub usług potwierdza ich zgodność z określoną normą. W ramach procesu certyfikacji BSI weryfikuje oraz testuje wyroby w szerokim zakresie programów obejmujących różnorodne produkty i usługi konsumenckie, w tym montaż okien, usługi naprawy samochodów, przewóz mebli podczas przeprowadzek i montaż instalacji elektrycznych.

USŁUGI BSI

Usługi BSI

Oferowane przez BSI usługi pozwalają organizacjom wypracować sposoby, aby osiągnąć najwyższe standardy działania. Celem firmy jest to, by doskonałość stała się standardem wśród wszystkich klientów.

BSI Group Polska oferuje swoim klientom pełne spektrum certyfikatów ISO. Certyfikaty te informują klientów, konkurentów, dostawców, pracowników oraz inwestorów o tym, że w danej organizacji są stosowane najlepsze, uznane w branży praktyki. 

W portfolio firmy znajduje się również szeroka gama szkoleń ISO. Usługi BSI skierowane są głównie do pełnomocników, zarządów organizacji, auditorów, grup odpowiedzialnych za wdrożenia oraz konsultantów zewnętrznych. Udział w szkoleniach pozwala zrozumieć normy oraz zdobyć wiedzę niezbędną do wdrażania, certyfikowania oraz auditowania Systemów Zarządzania ISO. Usługi te można połączyć w kompleksowe pakiety, przystosowane do potrzeb konkretnej organizacji. 

Dzięki kompleksowej ofercie BSI zapewnia spersonalizowane rozwiązania od tworzenia norm po szkolenia, ocenę i bieżące wsparcie usług. Aktualnie ważnym problemem dla wszystkich firm zarządzających danymi osobowymi jest wdrożenie RODO/GDPR - rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Liczne informacje oraz szkolenia można znaleźć na stronie www.bsigroup.com/ochrona-danych.

 • Certyfikacja wyrobów – znak CE oraz BSI Kitemark™

 • Testowanie wyrobów

 • Niezależne audity, certyfikacja Systemów Zarządzania ISO

 • Szkolenia otwarte i dedykowane w zakresie ISO

 • Konferencje i webinary z zakresów Systemów Zarządzania ISO

 • Sklep BSI – sprzedaż narodowych standardów i międzynarodowych norm

 • Oprogramowanie ENTROPY™ wspomagające Systemy Zarządzania

 • BSI oferuje szereg zaawansowanych narzędzi do zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw oraz pomoc sieci ekspertów z całego świata

 • Weryfikacja świadectw pochodzenia z kogeneracji

 • Weryfikacja raportów emisji gazów cieplarnianych

 • Weryfikacja certyfikatów

 • Całościowe zarządzanie biznesem - Trwałość Organizacji.