Women in Business Law

Karina Furga-Dąbrowska, Anna Maria Pukszto i Agnieszka Stefanowicz-Barańska wyróżnione przez Expert Guides.

Karina Furga-Dąbrowska, Anna Maria Pukszto i Agnieszka Stefanowicz-Barańska z warszawskiego biura Dentons zostały po raz kolejny wyróżnione przez szóstą edycję katalogu Expert Guides ‘Women in Business Law’, wydawanego przez Euromoney.

Karina Furga-Dąbrowska kieruje zespołem Doradztwa Podatkowego oraz koordynuje prace zespołu Prawa Farmaceutycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Anna Maria Pukszto stoi na czele zespołu Restrukturyzacji i Prawa Upadłościowego. Agnieszka Stefanowicz-Barańska kieruje zespołem Prawa Konkurencji.

„Jesteśmy dumni, że Karina, Anna i Agnieszka po raz kolejny znalazły się w tym prestiżowym gronie. To wyraz uznania, jakim nieprzerwanie cieszą się wśród klientów i partnerów biznesowych” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający w polskim biurze kancelarii Dentons.
 
„Women in Business Law” jest częścią serii katalogów Expert Guides wydawanej przez brytyjskie wydawnictwo branżowe Euromoney Institutional Investor. Przewodniki przedstawiające czołowych prawników w 30 dziedzinach prawa i w obsłudze rozmaitych branż gospodarki w 70 jurysdykcjach na całym świecie, ukazują się od 1994 r.

Keywords Dentons, ‘Women in Business Law