Whisbear gra dla WOŚP - dołącz do nas!

Firma Whisbear produkująca słynne Szumiące Misie ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Właścicielki firmy przekazały na aukcje WOŚP cykl wyjątkowych obrazów olejnych autorstwa Jaśka Balcerzaka. Whisbear przekaże także Orkiestrze 50 Szumiących Misiów, które wraz ze sprzętem będą mogły trafić na oddziały neonatologiczne i pediatryczne w całej Polsce.

Historia obrazów

Wiosną 2017 roku firma Whisbear, we współpracy z autorką tekstów i wokalistką Riyą Sokół, stworzył projekt Nie’doskonałe. Jego celem było pokazanie Mamom, że definicja idealnego macierzyństwa nie istnieje, i że każda z Mam jest doskonała w swej… niedoskonałości. Częścią akcji była reklama społeczna, która dotarła do ponad pół miliona odbiorców.  

Mało kto wie, że podczas gdy mamy rozmawiały o macierzyństwie, artysta malarz Jasiek Balcerzak przekładał pędzlem ich uczucia i emocje na płótno. W efekcie powstał cykl 10 wyjątkowych, pełnych pasji obrazów olejnych. (Tutaj można zobaczyć i posłuchać Jaśka Balcerzaka opowiadającego o pracy nad cyklem: http://bit.ly/2CVaSuF )

Julia i Zuzanna Sielickie – właścicielki marki Whisbear – Szumiący Miś i współautorki kampanii Nie’doskonałe – zdecydowały się przekazać 4 obrazy na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały zespół Whisbear liczy, że koneserzy sztuki oraz ludzie o wielkich i wrażliwych sercach wylicytują je, tym samym szczodrze zasilając konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Miś z Misją. Miś dla WOŚP

W tym roku Whisbear przekaże także Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 50 Szumiących Misiów, aby te wraz ze sprzętem mogły w niedalekiej przyszłości trafić do kolejnych polskich szpitali. Whisbear będzie mógł dzięki temu służyć kolejnym najmłodszym pacjentom, przynosząc spokojny sen tak bardzo potrzebny w powrocie do zdrowia.

Od początku istnienia misją firmy Whisbear jest nie tylko wspieranie zdrowego snu dzieci w zaciszu ich domów, ale także, a może i przede wszystkim, wspieranie tych dzieci, których stan zdrowia sprawia, że pierwsze dni i tygodnie po narodzinach spędzają w szpitalu. Dziesiątki misiów szumią i przynoszą ukojenie na oddziałach neonatologicznych i pediatrycznych w szpitalach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Finlandii. Whisbear wspiera także domy pre-adopcyjne i liczne fundacje od Polski przez Wielką Brytanię aż po Kenię.  

Siema!   

Aukcie Whisbear dla WOŚP:

http://charytatywni.allegro.pl/obraz-jaska-balcerzaka-emocje-1-i5916436

http://charytatywni.allegro.pl/obraz-jaska-balcerzaka-emocje-2-i5916544

http://charytatywni.allegro.pl/obraz-jaska-balcerzaka-emocje-3-i5916625

http://charytatywni.allegro.pl/obraz-jaska-balcerzaka-emocje-4-i5916772

Keywords whisbear, WOŚP