Uroczyste otwarcie EXCLUSIVE Aparthotel MARINA

14 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie EXCLUSIVE Aparthotel MARINA. To najnowszy i najbardziej luksusowy obiekt sieci EXCLUSIVE Aparthotel, położony przy ul. Księcia Witolda 2 we Wrocławiu przy słynnej Marinie Topacza (nowo otwarta realizacja MARINA III). 

Event otwarcia nawiązywał tematycznie  do otoczenia obiektu, w strojach i menu wieczoru dominowały akcenty marynistyczne.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele renomowanych firm z całego kraju, jak również reprezentanci ważnych organizacji biznesowych, wrocławskich władz, uczelni i instytucji kulturalnych.

Osobom zaproszonym zostały zaprezentowane wnętrza EXCLUSIVE Aparthotel MARINA, a w każdym z pokazywanych  apartamentów na Gości  czekały pyszne poczęstunki i specjalne pokazy. Goście mieli możliwość doświadczenia wirtualnej rzeczywistości, a bistro Meli Café na co dzień działające przy obiekcie EXCLUSIVE Aparthotel przy Krawieckiej 6 przygotowało swój show z pyszną i aromatyczną kawą. Zwieńczeniem zwiedzania była sesja fotograficzna o zachodzie słońca na tarasie znajdującym się na dachu budynku, z malowniczym widokiem na Uniwersytet Wrocławski i Stare Miasto.

O oprawę muzyczną eventu zadbał 5 osobowy zespół grający na żywo, kieliszki Gości wypełniał  półsłodki, lekko musujący cydr Meli Melum, a potrawy serwowała prestiżowa wrocławska restauracja La Maddalena, która od czerwca zmieniła adres właśnie na MARINĘ III.

Cały wieczór przebiegł w doskonałej atmosferze, której sprzyjała letnia aura, a nocna sceneria podkreśliła wyjątkowość tego miejsca.

Keywords Exclusive Aparthotel