Savills agentem wyłącznym budynku Marynarska Point I

Firma Savills została wybrana wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni w budynku biurowym Marynarska Point I na warszawskim Mokotowie.

Budynek biurowy Marynarska Point I zlokalizowany jest przy ul. Postępu 15B w Warszawie. Obiekt oferuje łącznie 13 270 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 10 kondygnacjach oraz lokale handlowe na parterze. W odległości 5 min pieszo znajduje się centrum handlowe Galeria Mokotów, a także przedszkole, centrum fitness, basen oraz liczne restauracje i kawiarnie. Nieruchomość posiada certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent oraz certyfikat bezpieczeństwa w kontekście zagrożenia COVID-19.

„Marynarska Point I to jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców na Służewcu. Dzięki niedawnej przebudowie ul. Marynarskiej, w ramach której została ona poszerzona do trzech pasów ruchu w każdą stronę oraz wzbogacona o nowe ścieżki rowerowe i chodniki, dojazd do obiektu jest bardzo komfortowy. Marynarska Point I to biurowiec, który spełni oczekiwania zarówno dużych, jak i mniejszych firm, które cenią sobie funkcjonalne i nowoczesne biura oraz zrównoważane budownictwo” - mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

W 2021 roku budynek Marynarska Point I zmienił właściciela. Został nim fundusz inwestycyjny zarządzany przez Adventum Group. Oprócz doradztwa przy komercjalizacji powierzchni, Savills pełni również rolę zarządcy budynku.