Propozycje programowe BBC CBeebies na luty 2021

Tomek i przyjaciele
(Thomas & Friends)
Od poniedziałku 8 lutego, godz. 17:15
Sezon 17 (22 odcinków)

„Przyjaciół przedstawiamy Wam. Wciąż coś wożą tu i tam. Czerwień, błękit, zieleń, brąz – oto ich kolory są”. Kolejne przygody mieszkańców wyspy Sodor, czyli Tomka oraz jego przyjaciół. Choć czasem popełniają błędy i wpadają w tarapaty, po drodze uczą się czegoś nowego i zawsze mogą liczyć na swoją wzajemną pomoc.
W tym sezonie Zgniotek przechodzi przemianę, Gabryś ma zderzenie, w wyniku którego wycieka z niego woda, Sylwek obawia się, że zostanie odesłany do kamieniołomu, elektryczny Stefek chce się upodobnić do parowozu, by zwrócić na siebie uwagę dzieci, a Tomek zostaje zasypany śniegiem.

Odlotowcy - Go Jetters!
(Go Jetters)
Chiński Nowy Rok, piątek 12 lutego, od godz. 07:35
Nowe odcinki od poniedziałku 15 lutego, godz. 16:15

Odlotowcy z przytupem świętują Chiński Nowy Rok. Przeżywają z tej okazji wiele fascynujących przygód.  
Wyruszają na ratunek Armii Terakotowej. Pomagają także, gdy w rezerwacie zwierząt braknie bambusa. Kto może być za to odpowiedzialny? Ponadto Glitch buduje smoka, który zieje ogniem. Nie przewidział jednak konsekwencji, dlatego Odlotowcy znów mają ręce pełne roboty.
W dni powszednie od połowy lutego na antenie CBeebies emitowane będą odcinki z nowymi przygodami odlotowych przyjaciół, a w nich m.in. spotkania z piratami, meteoryty, trąby wodne i wiele innych zaskakujących atrakcji.

Hej, Duggee!
(Hey Duggee)
Tłusty Czwartek 11 lutego, godz. 07:55
Nowe odcinki od poniedziałku 22 lutego, godz. 16:30

W lutym na widzów CBeebies czeka podwójna porcja spotkań z Duggeem i jego przyjaciółmi. W Tłusty Czwartek zobaczymy szereg odcinków tematycznie związanych ze smakołykami, czyli m.in. „Odznaka omletów", „Odznaka dżemu", „Odznaka śniadania" i "Odznaka ciasta".
Od 22 lutego z kolei emitowane będą odcinki z nowymi przygodami Małych Zuchów. Hau Hau!

 

 

JoJo i Babcia
(JoJo & Gran Gran)
Od poniedziałku 22 lutego, godz. 17:45
Sezon 1, część 4 (10 odcinków)

JoJo ma prawie pięć lat oraz mądrą, kochającą babcię. Mieszkają blisko siebie i często się widują, a Babcia ma dużo pomysłów na ciekawe zabawy.
JoJo dowiaduje się m.in., czym jest upływ czasu, cykl życia oraz zmienność pór roku. Podczas pieczenia ciasta przekonuje się, że czasem trzeba poczekać na efekty pracy.