Poznaj wachlarz luksusowych usług w EXCLUSIVE Aparthotel | MARINA

Poznaj wachlarz luksusowych usług w EXCLUSIVE Aparthotel | MARINA.

Z początkiem kwietnia sieć EXCLUSIVE Aparthotel posiadająca renomowane aparthotele we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie, powiększyła swoją bazę o nowy luksusowy obiekt, jakim jest EXCLUSIVE Aparthotel | MARINA położony we Wrocławiu przy ulicy Księcia Witolda 2. MARINA jako najnowsza odsłona EXCLUSIVE Aparthotel to efekt wieloletnich poszukiwań, by usługa noclegowa łączyła komfort dynamicznego życia, spokój domowego zacisza i piękno luksusowego hotelu.

To pierwszy w Polsce apartamentowiec wybudowany na rzece, z podwodnym garażem, nadwieszonymi tarasami, przepięknymi widokami na Odrę i najwspanialsze zabytki Wrocławia. Luksusowo zaaranżowane apartamenty w kilku konfiguracjach układu wnętrza, z 24 godzinną recepcją i usługą concierge łączą komfort wypoczywania i aktywnego życia w prestiżowej strefie ścisłego centrum Wrocławia. Codzienne korzyści wynikające z bezpośredniego sąsiedztwa rynku, infrastruktury całego starego miasta, bulwarów spacerowych, tras biegowych, zabytków i komunikacji miejskiej czynią to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym.

Sieć EXCLUSIVE Aparthotel tworzą ludzie z pasją, którzy czerpiąc z doświadczenia, realizują swoje wyobrażenia o usługach skierowanych do wymagających Klientów, poszukujących najwyższych standardów w każdej sferze swojego życia.

Odpowiedzią na te poszukiwania jest EXCLUSIVE Aparthotel | MARINA.

Zapraszamy do kontaktu katarzyna.gonera@exclusiveworld.com +48 509 748 555