Nowy "Doktor Who" już wkrótce w Polsce na BBC First

Nowy sezon z Jodie Whittaker w roli trzynastego doktora od 26 listopada na BBC First. Ekskluzywny pokaz pierwszego odcinka dla fanów na Warsaw Comic Con 27 października

26 listopada na kanale BBC First odbędzie się premiera 11 sezonu kultowego serialu przygodowo-familijnego „Doktor Who”. Nowe odcinki będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 18:30 aż do 25 grudnia.

Nadchodzi nowa era dla „Doktora Who”! W nowym sezonie kultowego serialu science fiction pojawia się po raz pierwszy Jodie Whittaker jako trzynasty doktor w towarzystwie nowych, fascynujących postaci. Najnowszy sezon to najwyższej klasy rozrywka dla każdego. Bohaterowie udadzą się w podróż na odległe planety, do miejsca zamieszkiwanego przez wrogo usposobionych obcych oraz spotkają się ze znanymi postaciami historycznymi z odległej przeszłości. Nowy sezon zabierze widzów w podróż pełną niebezpieczeństw, ale także przyjaźni, lojalności i poczucia humoru.

W nowym sezonie obok Jodie Whittaker do obsady dołączy Bradley Walsh („Law and Order: UK”), Mandip Gill („Życie w Hollyoaks”) i Tosin Cole („Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, „Wersal: Prawo krwi”).

Przed oficjalną premierą na kanale BBC First odbędzie się ekskluzywny pokaz pierwszego odcinka podczas czwartej edycji Warsaw Comic Con 27 października o godz. 17:00. Pokaz odbędzie się na głównej scenie w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, wejście:  A16.