Nowi partnerzy zarządzający w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland

Miło mi poinformować, że w listopadzie br. Ewa Łachowska-Brol i Ewa Szlachetka objęły funkcję partnerów współzarządzających Wierzbowski Eversheds Sutherland. Zastąpiły Tomasza Zalewskiego, który wraz z końcem swojej kadencji zdecydował się zakończyć współpracę z Kancelarią.

Ewa Łachowska-Brol jest radcą prawnym, z Kancelarią związana jest od początku jej istnienia. Od dwóch dekad kieruje praktyką prawa pracy. Przed dołączeniem do Wierzbowski Eversheds Sutherland pracowała w jednej z wiodących firm konsultingowych. Doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom we wszelkich sprawach z zakresu prawa pracy.

Ewa Szlachetka jest adwokatem, do Kancelarii dołączyła w 2014 roku jako partner. Kieruje praktyką doradztwa korporacyjnego, M&A i rynków kapitałowych. Posiada niemal 20-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie dla biznesu, zdobyte w pracy w renomowanych kancelariach prawnych. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, obsłudze transakcji fuzji i przejęć, w tym przejęć spółek publicznych oraz w restrukturyzacji grup kapitałowych. Pracuje też przy inwestycjach kapitałowych private equity / venture capital.

Ewa Łachowska-Brol i Ewa Szlachetka są cenionymi ekspertami cieszącymi się zaufaniem klientów, co potwierdzają m.in. prestiżowe rankingi prawnicze, jak Chambers Europe, Legal 500 EMEA oraz IFLR 1000, które od lat rekomendują je w wiodących obszarach ich działalności.

Powierzenie roli partnerów współzarządzających Ewie Szlachetce i Ewie Łachowskiej-Brol jest efektem decyzji o wdrożeniu w naszej Kancelarii idei kolegialności w zarządzaniu. Obie Panie podjęły się wspólnej pracy w oparciu o kluczowe dla nas wartości oraz przygotowaną w ostatnim roku strategię związaną z rozwijaniem naszych kompetencji w obszarze Digital i wspieraniem biznesu we wszystkich obszarach działalności, jakie dotyka transformacja cyfrowa.

Przekazujemy zarządzanie Koleżankom, które przez wiele lat przyczyniały się do rozwoju Kancelarii i budowy jej renomy. Jesteśmy przekonani, że ich szerokie doświadczenie wynikające z zarządzania własnymi praktykami, jak i z czynnego udziału w procesach decyzyjnych dotyczących całej firmy, pozwolą im skutecznie realizować zamierzone cele.
Ewa Szlachetka i Ewa Łachowska-Brol nową funkcję partnerów współzarządzających łączyć będą z kierowaniem swoimi praktykami.

W przypadku jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu zarówno ze mną, jak i Ewą Łachowską-Brol (ewa.lachowska-brol@eversheds-sutherland.pl, +48 22 50 50 797) oraz Ewą Szlachetką (ewa.szlachetka@eversheds-sutherland.pl, +48 22 50 50 787).

Keywords Wierzbowski Eversheds Sutherland