Nowe wymagania dla pośredników w eCommerce

Do 12 lipca przedsiębiorcy prowadzący serwisy internetowego pośrednictwa w sprzedaży oraz wyszukiwarki internetowe mają czas na dostosowanie warunków użytkowania swoich platform do nowych wymogów

P2B: Nowe wymagania dla pośredników w eCommerce, cz. 1
Od tego dnia bowiem zaczynają być stosowane przepisy unijnego rozporządzenia, które zmierzają do wzmocnienia pozycji przedsiębiorców korzystających z tych platform do sprzedaży swoich towarów i usług, w relacjach z dostawcami usług tych platform (tzw. relacje P2B). Zapraszamy do lektury części pierwszej wpisu na blogu W ramach regulacji, prowadzonym przez prawników kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski.

https://wramachregulacji.pl/wpis,25,P2B_Nowe_wymagania_dla_posrednikow_w_eCommerce_cz_1.html

P2B: Nowe wymagania dla pośredników w eCommerce, cz. 2
Przedsiębiorcy prowadzący serwisy internetowego pośrednictwa w sprzedaży oraz wyszukiwarki internetowe muszą do 12 lipca dostosować warunki użytkowania swoich platform do nowych wymogów. Zapraszamy do lektury drugiej części wpisu na blogu W ramach regulacji, prowadzonym przez prawników kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski. Błażej Grochowski i Agnieszka Sagan-Jeżowska kontynuują opis nowych obowiązków dla dostawców serwisów pośrednictwa internetowego.   

https://wramachregulacji.pl/wpis,26,P2B_Nowe_wymagania_dla_posrednikow_w_eCommerce_cz_2_.html