Nina Żukowska, Partner w Advanced Communication powołuje do życia Świat Eventów

Świat Eventów to platforma edukacji eventowej, której celem jest profesjonalizacja branży. Misją Świata Eventów jest dostarczanie wiedzy z zakresu event marketingu i tematów z nim powiązanych zgodnie z zasadą learn by doing.

 

Bardzo dbamy o merytoryczną jakość naszych programów szkoleniowych, które w 60% składają się z warsztatów praktycznych. Sukcesem szkolenia nie jest tylko przekazywana wiedza, ale zaprojektowanie części praktycznej w taki sposób, aby uczestnicy tę wiedzę przyswoili  – mówi Nina Żukowska, Dyrektor Zarządzająca Świata Eventów. Nie jesteśmy typową firmą szkoleniową. Poprzez nasze inicjatywy, nie tylko szkoleniowe, będziemy wspierać zainteresowane osoby w poznawaniu tajników świata eventów – dodaje Żukowska.

Eksperci zaproszeni do współpracy to osoby posiadające zarówno wiedzę, jak i charyzmę w jej przekazywaniu, co jest kluczem do ciekawie spędzonego czasu na sali szkoleniowej.

W pierwszym kwartale w ofercie można znaleźć trzy szkolenia:

  • dwu etapowe szkolenie Event Management – planowanie, organizacja i zarządzanie projektem eventowym dla osób poczatkujących i zaawansowanych,

  • event design – scenografia eventowa, prowadzone przez trio; projektanta, reżysera i producenta,

  • digital event – social media i nowe technologie w eventach, na którym zebrana jest kluczowa wiedza na temat wykorzystania nowych mediów oraz technologii.

Co kwartał w ofercie będą się pojawiać nowe szkolenia, do końca roku firma planuje ich około dwunastu.

Założycielką Świata Eventów jest Nina Żukowska, która od 4 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i wykładów z zakresu event management. Swoje autorskie programy szkoleniowe rozwijała zarówno w EMTG jak i Wyższej Szkole Promocji. Odbiorcami jej szkoleń byli pracownicy korporacji odpowiedzialni za organizację wydarzeń, pracownicy i właściciele agencji eventowych, przedstawiciele obiektów oraz osoby rozpoczynające swoją przygodę z eventami. Dzięki temu miała okazję poznać potrzeby i warunki współpracy z każdą ze stron. Zdobyte doświadczenie korporacyjne oraz szkoleniowe pozwoliło jej zrozumieć potrzeby firm, agencji, podwykonawców oraz konsumentów i tę wiedzę praktyczną wykorzystuje w trakcie swoich szkoleń.

Nina niemal od dekady związana jest z branżą eventową. W swojej wieloletniej przygodzie eventowej pracowała dla największych agencji PR w Polsce, w których zarządzała działami PR i odpowiadała za realizację projektów na rzecz uznanych międzynarodowych marek. To właśnie wtedy jeden z jej projektów otrzymał nagrodę Złotego Spinacza w kategorii “Event Komercyjny", a podczas innego ustanowiony został rekord Guinnessa.     

Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej Advanced Communication, gdzie odpowiada za przygotowanie strategii z zakresu event marketingu i organizację szkoleń korporacyjnych o tej tematyce.

Jej drugą pasją jest zgłębianie warsztatu trenerskiego, aby efektywnie przekazywać wiedzę, którą uczestnicy będą mogli wykorzystać od razu po zakończeniu szkolenia.

Więcej informacji: www.swiateventow.com

 

Keywords Advanced Communication, Świat Eventów