Nowi wspólnicy w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland

Z początkiem 2020 roku do grona wspólników kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland dołączyły Marta Gadomska-Gołąb i dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska. Obie związane są z kancelarią od prawie 14 lat, od 2017 roku na stanowisku partnerów. Współkierują praktyką Commercial.

- Cieszę się bardzo, że do grona wspólników dołączają Marta i Aleksandra, których dynamicznie rozwijające się kariery mamy przyjemność obserwować i wspierać od dawna. W ostatnich latach stworzyły prężnie działającą praktykę Commercial, której zespół doradza m.in. w zakresie umów handlowych, prawa konsumenckiego, prawa konkurencji, kwestii regulacyjnych, a także w zakresie własności intelektualnej, danych osobowych oraz ochrony środowiska.

Zespół pracuje dla szerokiego wachlarza wiodących na rynku podmiotów z branży e-commerce, technologicznej, FMCG, odzieżowej, chemicznej, meblarskiej i zabawkarskiej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Co ważne, Aleksandra i Marta rozwinęły nie tylko swój zespół, ale także koncentrowały się na celach kancelarii jako całości, m.in. poprzez pozyskiwanie znacznej ilości pracy dla innych zespołów oraz pomoc w rozwoju innych, niezbędnych w kancelarii specjalizacji.

Wszyscy trzymamy kciuki za powodzenie dalszych planów Oli i Marty oraz liczymy na owocną współpracę we wszystkich kwestiach związanych z rozwojem całej naszej kancelarii – mówi Ewa Szlachetka, partner współzarządzający w polskim biurze Eversheds Sutherland.

Aktualnie grono wspólników kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland składa się z pięciu osób: Ewa Szlachetka (partner współzarządzający), Ewa Łachowska-Brol (partner współzarządzający), Krzysztof Wierzbowski (senior partner), Marta Gadomska-Gołąb (partner) oraz dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska (partner). Zespół prawników liczy łącznie 48 specjalistów.

 

Keywords Wierzbowski Eversheds Sutherland