Loyd Grossman – ulubione sosy Brytyjczyków dostępne w Polsce!

Loyd Grossman – ulubione sosy Brytyjczyków dostępne w Polsce!

Loyd Grossman – znany brytyjski krytyk kulinarny, przez wiele lat prezenter pierwszych serii brytyjskiego MasterChefa, znawca kuchni, smakosz, autorytet kulinarny. Według niego wyłącznie właściwy dobór składników doskonałej jakości daje gwarancję wyjątkowych dań. I właśnie w zgodzie z tą zasadą powstają doskonałe sosy, które Loyd Grossman firmuje własnym nazwiskiem. Smak włoskich sosów Loyd Grossman pokazuje, że powstają one z połączenia pasji dobrego jedzenia, wiedzy, umiejętności i szacunku dla najlepszych produktów. Trudno się dziwić, że Brytyjczycy je uwielbiają – jest to najpopularniejsza marka sosów gotowych na rynku brytyjskim.

Teraz również w Polsce możesz wypróbować włoskie sosy Loyd Grossman klasy premium i przekonać się, że są najlepsze! Kupisz je w delikatesach internetowych frisco.pl w czterech klasycznych smakach: pomidory z bazylią, ze szpinakiem i ricottą, z pieczonym czosnkiem i ze słodką papryką: https://www.frisco.pl/q,loyd%20grossman/stn,searchResults.

Zachęcamy do skorzystania z promocji: od 19 września do 2 października wszystkie sosy Loyd Grossman na frisco.pl w niższej cenie 8.99 zł/szt.

Smacznego!