Kultowa Polska marka streetwearowa otworzyła swój pierwszy butik

Marka modowa Local Heroes otworzyła swój flagowy sklep w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 49. W budynku Mokotowska Square najemca zajął 81 m kw.

W budynku Mokotowska Square najemca zajął 81 m kw. W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma doradcza Savills.

Local Heroes to polska firma założona w 2013 r.  Producent odzieży z segmentu tzw. mody ulicznej (z ang. streetwear) dotychczas oferował swoje produkty jedynie w internecie. Butik przy ul. Mokotowskiej jest pierwszym fizycznym sklepem, w którym można zakupić produkty marki. Uroczyste otwarcie nastąpiło 13 grudnia 2019 r., poprzedzone kampanią reklamową „Are you really ok?".

„Marka Local Heroes bardzo szybko zyskała popularność, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W naszych produktach można było już zobaczyć m.in. międzynarodowe gwiazdy muzyki” – mówi Tomasz Czarnecki, prezes zarządu marki Local Heores.

„Ulica Mokotowska w Warszawie od dłuższego czasu przyciąga luksusowe butiki modowe, będąc również znakomitą lokalizacją dla jednej z najbardziej popularnych marek streetwearowych w Polsce” – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Mokotowska Square to zlokalizowany w centrum Warszawy nowoczesny budynek biurowy klasy A, który oferuje 8500 m kw. powierzchni biurowej na wynajem oraz 1100 m kw. powierzchni handlowej. Deweloperem ukończonego w 2011 r. projektu była firma Yareal Polska. Obecnie właścicielem nieruchomości jest fundusz Deka Immobilien.

Wyłącznym agentem ds. wynajmu powierzchni w budynku Mokotowska Square jest firma doradcza Savills. Najemcę w transakcji reprezentował specjalizujący się w sektorze nieruchomości handlowych niezależny agent Michał Konstanty.

Keywords Savills