Konferencja Dentons Litigation Day 2018

Sądowe rewolucje. O zmianach w procedurze i w sądach oraz ich znaczeniu dla firm.

10 maja w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Dentons Litigation Day.

Tematem przewodnim konferencji będą „zmiany” – w kodeksie postępowania cywilnego i ogólnie sądownictwie, zmiany wynikające z nowych przepisów administracyjnych, zmiany karno - skarbowe oraz RODO pod kątem sporów.

Przedstawione zostaną także trendy w postępowaniach sądowych na świecie i w Europie, które mają lub będą mieć praktyczne zastosowanie w działalności przedsiębiorstw w Polsce. Omówimy przypadki strategii dotyczących wygrywania sporów i metody obrony przed kradzieżą spółek. Dyskusja dotyczyć będzie również granic dopuszczalności inwigilowania przedsiębiorstw i ich prawników, a także przyszłości sporów inwestycyjnych.

Organizatorem konferencji jest zespół Postępowań Sądowych i Arbitrażowych kancelarii Dentons.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów działów prawnych przedsiębiorstw i instytucji, do prokurentów, dyrektorów finansowych i członków zarządów zaangażowanych w kwestie prawne w przedsiębiorstwie.

Informacje organizacyjne:

  • Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć udział w konferencji konieczna jest rejestracja pod adresem: DentonsWarsawLitigationDay@dentons.com

  • Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń, w szczególności odrzucenia zgłoszeń od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec organizatora.

Keywords Dentons, Dentons Litigation Day