Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas

Dentons pnie się w górę w tegorocznej edycji „Indeksu Elitarnych Globalnych Firm Acritas”, dołączając do grona 10 najbardziej preferowanych firm.

Dzięki głosom prawników wewnętrznych z wiodących światowych firm, Dentons dołączył do grona 10 najbardziej preferowanych firm w tegorocznej edycji „Indeksu Elitarnych Globalnych Firm Acritas”.

Zestawienie zostało opracowane w oparciu o opinie 1100 osób odpowiedzialnych za nabywanie usług prawnych na rzecz międzynarodowych organizacji o dochodzie przewyższającym miliard dolarów. Respondenci oceniają kancelarie prawne w kategoriach rozpoznawalności, preferencji, obsługi transakcji międzynarodowych oraz prowadzenia międzynarodowych sporów. W 2016 r. Dentons awansował we wszystkich 4 kategoriach i znalazł się w gronie 10 najbardziej preferowanych firm.

„Dentons, jako jedyna, prawdziwie policentryczna globalna firma prawnicza, jest pozytywnie oceniana przez klientów, zwłaszcza gdy wchodzimy na nowe rynki i przyciągamy najbardziej utalentowanych prawników. Fakt, że wraz z rozwojem Dentons coraz więcej międzynarodowych podmiotów preferuje nas jako doradcę prawnego pokazuje, że zasięg stanowi dla klientów istotną różnicę” - powiedział Joe Andrew, Globalny Przewodniczący Rady Dentons.

W ogólnym zestawieniu rankingowym, Dentons awansował o 3 miejsca w stosunku do zestawienia z roku 2015, w którym plasował się na miejscu 14 i zajmuje aktualnie 11 pozycję. W roku 2014 zajmował miejsce 17. Dentons jest jedyną spośród sześciu firm prawniczych ujętych w „Indeksie Elitarnych Globalnych Firm Acritas”, która w 2016 r. poprawiła swoją pozycję.

„W 2013 r. Salans, Fraser Milner Casgrain oraz SNR Denton, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów dotyczące znajomości rynków lokalnych na globalną skalę, połączyły się tworząc Dentons. Przed połączeniem żadna z firm nie była uwzględniona w pierwszej setce „Indeksu Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. W ciągu 3 lat od powstania, Dentons uplasował się na 11 miejscu, co dowodzi, że klienci już odczuwają korzyści wynikające z naszej strategii rozwoju, a to dopiero początek” - powiedział Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający Dentons.

Dentons pozostaje najmłodszą marką ujętą w „Indeksie Elitarnych Globalnych Firm Acritas” top 20, wyprzedzając konkurentów obecnych na rynku od wielu lat.

Keywords Dentons