Hotel Polonia Palace partnerem światowej premiery musicalu "Piloci" w Teatrze Muzycznym Roma

Hotel Polonia Palace został oficjalnym partnerem światowej premiery musicalu „Piloci”, która odbyła się w sobotę, 07 października 2017r. i zwieńczona została bankietem w historycznych wnętrzach hotelu.

„PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. To fikcyjna fabuła, opowiadająca o wielkim uczuciu łączącym młodego polskiego pilota wojskowego i warszawską aktorkę kabaretową oraz piosenkarkę. Akcja rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, – przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której doniosłą rolę odegrali polscy piloci.

Hotel Polonia Palace miał zaszczyt gościć ponad 800 osób, które w zabytkowych wnętrzach mogły spotkać twórców i aktorów musicalu. Na tę wyjątkową okazję szef kuchni Grzegorz Goleń przygotował wykwintne menu inspirowane tradycyjnymi smakami angielskimi. „Współpracę z Teatrem Roma rozpoczęliśmy kilka lat temu wraz z musicalem „Upiór w operze”. Przy tej okazji, w wieczór premierowy, zamieniliśmy Hotel Polonia Palace we wnętrza Opery Paryskiej. Dzięki spektakularnej scenografii, a przede wszystkim dzięki elastyczności i zaangażowaniu wszystkich pracowników, stworzyliśmy niezapomniane wydarzenie, komentowane także przez gości hotelowych.” – mówi Dyrektor Generalny hotelu, Paweł Lewtak. „Hotel Polonia Palace to nie tylko wspaniała i zobowiązująca historia, ale także nowoczesne podejście do oferowanych usług, do klientów i eventów. Jesteśmy kreatywni i elastyczni, mamy doświadczenie i wiedzę, dlatego też ufają i powierzają nam swoje wydarzenia znamienici partnerzy, jak wspomniany Teatr Muzyczny Roma.”

Polonia Palace to historyczny hotel, zlokalizowany w centrum Warszawy, działający nieprzerwanie od 1913 roku. Za elegancką, mansardową fasadą znajduje się 206 funkcjonalnych pokoi, 8 nowoczesnych sal konferencyjnych, w tym sala balowa Ludwikowska, restauracja, bar oraz imponujące lobby. Po wojnie hotel stał się siedzibą wielu międzynarodowych organizacji oraz ambasad i konsulatów. Zatrzymywali się tu znamienici goście, m.in. Stefan Żeromski, Tadeusz Boy-Żeleński, Jan Kiepura, a także Lech Wałęsa i Roman Polański. Hotel Polonia Palace łączy doświadczenie swoich pracowników z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, zapewniającymi wszystkim gościom komfortowy pobyt. To idealny wybór dla osób doceniających lokalizację w sercu Warszawy, szukających przyjemnych wnętrz, w których można pracować i odpoczywać, oraz obsługi na najwyższym poziomie. 

 

Keywords Piloci, Polonia Palace Hotel